ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI, BIOGRAFIA: Czy wiesz, że BYŁA ŻONA Zamachowskiego była ponoć partnerką Magdy Femme?

ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI, BIOGRAFIA: Czy wiesz, że BYŁA ŻONA Zamachowskiego była ponoć partnerką Magdy Femme?

14.12.2012, godz. 04:30
zbigniew zamachowski
foto: AKPA

Zbigniew Zamachowski jest cenionym aktorem, chociaż ostatnio kojarzony jest przede wszystkim z romansu z Moniką Richardson. Zamachowski niedawno rozwiódł się ze swoją drugą żoną, Aleksandrą Justą. Wcześniej był także mężem Anny Komornickiej, która według plotek, była związana z Magdą Femme.

Zbigniew Zamachowski urodził się 17.07.1961 w Brzezinach. Jest honorowym mieszkańcem Brzezin i ma tam swoją gwiazdę pod Szkołą Podstawową nr 2 oraz w Alei Gwiazd w Łodzi. Zbigniew ukończył technikum i szkołę muzyczną. Zadebiutował w 1983 roku w teatrze. Dwa lata później ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTiVT w Łodzi.

Na swoim koncie ma wiele ról teatralnych i filmowych. Poza tym zdobył liczne nagrody i wyróżnienia. Zdobył Nagrodę im. Stanisława Wyspiańskiego I stopnia za osiągnięcia aktorskie w teatrze i filmie. Jest także laureatem Nagrody im. Aleksandra Zelwerowicza. Zbigniew zdobył także wiele nagród krajowych, m.in.  (m.in. Wiktory '93. '96 i '97, Złota Kaczka '93 oraz dyplom mistrzowski – Nagroda im. prof. Aleksandra Bardiniego na XVIII Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Jednak Zbigniew jest nie tylko aktorem, ale także autorem piosenek oraz kompozytorem.

Prywatne życie Zbigniew Zamachowskiego budzi duże emocje. Zwłaszcza ostatnio, kiedy po wielu latach małżeństwa zostawił Aleksandrę Justę z czwórką dzieci: Marią, Antonim, Tadeuszem i Bronisławą. Zbigniew związał się z Moniką Richardson.

Aktor był także związany z Anną Komornicką, która ponoć po ich rozstaniu była związana z Magdą Femme, byłą żoną Michała Wiśniewskiego.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: