ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura 25 lat disco polo w Polsce - wielka gala TVP i grupy ZPR

25 lat disco polo w Polsce - wielka gala TVP i grupy ZPR

10.01.2017, godz. 11:27
Zenek Martyniuk
foto. www.zespolakcent.pl foto: Materiały prasowe

Disco polo wyszło z podziemia i ma się obecnie bardzo dobrze! Już niedługo na antenie TVP zobaczymy transmisję z urodzinowej gali tego gatunku muzycznego. Na imprezie "25 lat disco polo w Polsce" wystąpią największe gwiazdy disco polo!

Po sukcesie Sylwestra z Dwójką, na której wystąpił Zenon Martyniuk z zespołu Akcent, prezes Jacek Kurski zapowiedział, że należy skończyć z hipokryzją. Zapewnił, że występ Martyniuka nie był jednorazową przygodą TVP z disco polo. Jak donoszą Wirtualne Media, już w czerwcu odbędzie się gala "25 lat disco polo w Polsce". Formuła imprezy nawiązuje do Gali Piosenki Popularnej i Chodnikowej, którą w 1992 roku można było oglądać na TVP1. Do dziś na TVP Rozrywka, można wspomnieć to wydarzenie dzięki powtórkom.

Gala "25 lat disco polo w Polsce" odbędzie się dzięki współpracy TVP z grupą ZPR Media. - To będzie wspaniały koncert, na którym wystąpią najlepsi artyści. My promujemy disco polo już od kilku lat. Za to w tym roku Zenek Martyniuk pokazał na „Sylwestrze z Dwójką”, że ten gatunek muzyki ma ogromną widownię - wyjaśnia Zbigniew Benbenek, szef rady nadzorczej Grupy ZPR.
Impreza odbędzie się za niecałe pół roku, bo już 25 czerwca na stadionie Polonii w Warszawie. Aby wejśc na stadion i posłuchać ulubionych przebojów, trzeba będzie kupić bilet. W TVP 2 będzie można natomiast obejrzeć transmisję na żywo. Organizatorzy mają prawie kompletna listę wykonawców. Na pewno nie zabraknie na niej legend disco polo.
Kogo chcielibyście zobaczyć na tym wydarzeniu?

Zobacz: Młynarska krytykuje wstęp Rodowicz i Martyniuka: "Straszne to"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: