ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Aktorka "Gry o Tron" o kolejnych seriach: "Chodzi już tylko o zarabianie pieniędzy"

Aktorka "Gry o Tron" o kolejnych seriach: "Chodzi już tylko o zarabianie pieniędzy"

31.08.2016, godz. 12:06
Arya Stark w trailerze 6. sezonu Gry o Tron
foto: PrintScreen YouTube

Nowy sezon "Gry o tron" pojawi się dopiero w czerwcu 2017 roku. Twórcy już zapowiedzieli, że z postaciami ze świta fantasy pożegnamy się w 8. serii, czyli rok później. Aktorka znana z roli Aryi Stark, Maisie Williams powiedziała, co sądzi na temat zakończenia serialu.

Serial "Gra o tron" okazał się ogromnym sukcesem HBO. Do tej pory wyprodukowano 6 serii. Wszystkie miały bardzo dużą widownię. Zniecierpliwieni fani czekają na więcej. Niestety twórcy zapowiedzieli, że stworzą jeszcze tylko 2 sezony. Oznacza to, że z bohaterami ze świata George'a R.R. Martina, pożegnamy się w 2018 roku. Co Maisie Williams, która wciela się w Aryę Stark sądzi o zamknięciu serialu?

- To do bani dla widzów, bo kochają te odcinki, ale to czego nigdy nie zrobimy z tym serialem to przeciąganie go w nieskończoność - pochwaliła decyzję producentów aktorka. - Zbyt wiele programów zaczyna jako świetna produkcja, a po 6. sezonie chodzi już tylko o zarabianie pieniędzy i pisanie jak najwięcej odcinków, żeby zgarnąć jeszcze więcej. „Gra o tron” zarobiła bardzo dużo i HBO mogłoby z łatwością zdecydować o zrobieniu kolejnych czterech sezonów i rozszerzeniu ich do 12 odcinków. Niezwykle szanuję Dana Weissa i Davida Beniofffa (scenarzystów serialu - przyp. red.) za trzymanie się swojej decyzji, ale również HBO za to, że nie wywiera nacisku - powiedziała Williams.

A Wy co sądzicie o tej decyzji?

Zobacz: Aktorka z "Gry o tron" zdradza: "Serial uratował mnie przed prostytucją!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: