ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka kultura Ariana Grande w Polsce w 2017 roku. Będzie drugi koncert!

Ariana Grande w Polsce w 2017 roku. Będzie drugi koncert!

03.11.2016, godz. 15:05
Ariana Grande w Polsce
foto: EAST NEWS

Koncert Ariany Grande w Polsce w 2017 roku cieszył się tak dużą popularnością, że artystka postanowiła zorganizować jeszcze jeden występ w naszym kraju. Gdzie i kiedy drugi koncert Ariany Grande w Polsce? Znamy szczegóły!

Bilety na koncert Ariany Grande w Polsce 2017 rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Gwiazda zachęcona popularnością jej występu postanowiła zorganizować drugi koncert w Polsce. Ariana Grande zagra koncert 1 czerwca 2017 roku w łódzkiej Atlas Arenie - to data pierwszego koncertu. Drugi, dopiero co ogłoszony, został zaplanowany na 31 maja i podobnie jak pierwszy odbędzie się w Atlas Arenie. Bilety na drugi koncert Ariany Grande w Polsce trafią do sprzedaży internetowej już w piątek 4 listopada. Wejściówki na koncert Grande w Łodzi będzie można kupić na stronie livenation.pl w cenie od 199 do 349 złotych.

23-letnia gwiazda wystąpi w Polsce w ramach międzynarodowej trasy, promującej jej ostatni album "Dangerous Woman". Przypomnijmy, że Grande ma już na koncie trzy płyty i dwie świąteczne EP-ki. Jest jedną z najchętniej słuchanych artystek na "Spotify's Top 10".

ZOBACZ: Elise: Wokalistka disco polo nagrała cover piosenki Ariany Grande

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: