ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Bartłomiej Topa w filmie "Sługi boże". Zobacz zwiastun!

Bartłomiej Topa w filmie "Sługi boże". Zobacz zwiastun!

10.08.2016, godz. 09:46
Bartłomiej Topa
foto: YouTube

"Sługi boże" to nowy film Mariusza Gawrysia, którego premiera zapowiedziana jest na 16. września. W roli głównej zobaczymy Bartłomieja Topę, który zagra komisarza Warskiego prowadzącego śledztwo w sprawie samobójczej śmierci młodej Niemki. Sprawy skomplikują się, gdy do Wrocławia przybędzie wysłannik z Watykanu.

16. września na ekrany kin wejdzie film "Sługi boże" w reżyserii Mariusza Gawrysia. Bartłomiej Topa wcieli się w nim w komisarza Warskiego, który prowadzi śledztwo w sprawie samobójczej śmierci młodej Niemki. Ku jego niezadowoleniu do sprawy zostaje przydzielona także Ana Wittesch (Julia Kijowska) - niemiecka policjantka o polskich korzeniach. Warski nie wie, że jego nowa partnerka przyjechała do Wrocławia, by prowadzić jeszcze inne, tajne dochodzenie. Wkrótce okazuje się, że do miasta przybywa także wysłannik Watykańskiego Banku dr.Kuntz (Krzysztof Stelmaszczyk).

Warski ma dowiedzieć się, co łączy samobójstwo niemieckiej studentki, tajne śledztwo Any Wittesch i przyjazd wysłannika z Watykanu.

Zobacz zwiastun filmu!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka nie ma czasu na obiad

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: