ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał zapraszają na: Wielki test o polskim filmie

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał zapraszają na: Wielki test o polskim filmie

23.11.2016, godz. 02:00
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan foto: EAST NEWS / ONS

Już po raz czwarty Jedynka zaprasza na "Wielki test o polskim filmie". W najbliższy poniedziałek, 28 listopada, o godz. 20.30 wyjdzie na jaw, jaką wiedzę mają Polacy o krajowych filmach. Nie zabraknie oczywiście znanych osób - m.in. pojawi się Barbara Kurdej-Szatan (31 l.) ze swoim mężem. Teleturniej poprowadzą natomiast Paulina Chylewska (38 l.) i Maciej Kurzajewski (43 l.).

W programie nie zabraknie najbardziej zabawnych i najbardziej romantycznych scen z polskich filmów. Widzowie dowiedzą się m.in. o tym, jaka jest recepta na tworzenie filmów i na co warto pójść do kina. Test w studiu rozwiązywać będą m.in.: aktorzy Mikołaj Roznerski (33 l.), Ela Romanowska (33 l.), Sławomir Orzechowski (58 l.), piosenkarz Damian Ukeje (30 l.) oraz zapaśnik Paweł Nastula (46 l.).

Wygrana w wysokości 30 tys. zł zostanie przekazana na wybrany przez zwycięzców charytatywny cel. Internauci będą mogli uczestniczyć w teście na stronie Interia.pl i wygrać 20 tys. zł ufundowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Tradycyjnie test będzie można rozwiązywać, wykorzystując także aplikację na urządzenia mobilne Wielki Test TVP.

Zobacz: Miss Supranational 2016 - kandydatki do tytułu Miss Polski

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: