ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Beata Kozidrak w teledysku Niebiesko-zielone [WIDEO]

Beata Kozidrak w teledysku Niebiesko-zielone [WIDEO]

03.11.2016, godz. 13:39
Beata Kozidrak w teledysku
foto: PrintScreen YouTube

Beata Kozidrak w nowym teledysku do utworu Niebiesko-zielone. Piosenkarka, jak prawdziwa królowa dyskoteki, szaleje w nowym klipie!

Nowa piosenka Beaty Kozidrak Niebiesko-Zielone doczekała się swojego klipu. 3 listopada do sieci tafił kolorowy teledysk, w którym wokalistka zasłużyła sobie na miano królowej dyskotek. I choć ostatni rok nie był dla Beaty Kozidrak najszczęśliwszy (kilka miesięcy temu zakończyła ponad 30-letnie małżeństwo), to nowy klip jest przepełniony pozytywną energią. Teledysk do Niebiesko – zielone nagrany został w studio ATM w Warszawie. Scenariusz stworzyli Beata Kozidrak oraz Michał Pańszczyk, za zdjęcia odpowiada Adam Romanowski, a unikatowe animacje wykonała Bogna Kowalczyk.

Niebiesko - zielone to piosenka z nowej solowej płyty Beaty Kozidrak zatytułowanej B3. Krążek ukazał się 16 września 2016 roku. Płyta ukazała się w dwóch wersjach: standardowej i deluxe. Ekskluzywne wydanie, oprócz 11 podstawowych piosenek, zawiera dodatkowy krążek z premierowym utworem, angielską wersją ballady „Zamek z piasku”, remiksami dwóch singli „Bingo” oraz „Upiłam się tobą” oraz trzy zaskakujące akustyczne wersje piosenek z wydania standardowego.

ZOBACZ: Kozidrak szczerze: Przyjaźnię się z byłym mężem

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: