ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Będzie kontynuacja Blair Witch Project! Zobacz zwiastun!

Będzie kontynuacja Blair Witch Project! Zobacz zwiastun!

24.08.2016, godz. 09:01

"Blair Witch Project" powraca! Już nie długo zobaczymy kontynuację kultowego horroru, który odmienił cały gatunek. W sieci pojawiły się już zwiastuny kolejnej części mrocznej historii z tajemniczego lasu.

Wiedźma z Blair powraca! Film "Blair Witch Project" z 1999 roku zmienił oblicze filmów grozy. Nowatorskie podejście do gatunku sprawiło, że w kolejnych latach pojawiła się cała masa podobnie realizowanych produkcji. W trzeciej części kultowej serii reżyser powróci do korzeni. Historia będzie opowiadać o bracie Heather, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach w oryginale sprzed 17 lat. Chłopak i jego przyjaciele wybiorą się do tajemniczego lasu, by odnaleźć siostrę i uwiecznić na taśmie wiedźmę z legend.

Za reżyserię odpowiada Adam Wingard, a scenariusz napisał Simon Barrett. Obj panowie współpracowali już przy takich filmach jak "Gość" i "Następny jesteś ty". W filmie wystąpią James Allen McCune ("Shameless", Callie Hernandez ("Od zmierzchu do świtu"), Brandon Scott, Valorie Curry ("The Following"), Corbin Reid i Wes Robinson. PRemiera planowana jest na 16 września.

Zobacz: Premiery filmowe - na co do kina w weekend 19-21 sierpnia 2016?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: