ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Ciechocinek w Legionowie: Festiwal Muzyki Romów

Ciechocinek w Legionowie: Festiwal Muzyki Romów

19.11.2016, godz. 02:00
Cygański skansen Don Wasyla
Don Wasyl mieszka w Ciechocinku od 1998 roku. To właśnie tu postanowił osiedlić się z całą swoją rodziną. - Miałem do wyboru albo Warszawa, albo Ciechocinek. Wybrałem ten drugi. Dogadałem się w tej sprawie z żoną i synami. I ustaliliśmy, że skoro tak dużo czasu spędzamy na stadionach, w amfiteatrach, to miejsce, w którym będziemy mieszkać, powinno być ciche i spokojne. Ciechocinek właśnie taki jest. Tu się regenerujemy i odpoczywamy - wyjaśnia Don Wasyl. foto: Super Express

Festiwal Muzyki Romów w Ciechocinku to za mało! Ekipa artystów dowodzona przez Don Wasyla (66 l.) nie zwalnia obrotów. Już dziś, zawita do podwarszawskiego Legionowa.

"Festiwal Romów na bis - koncert Don Wasyl i Cygańskie Gwiazdy" to wydarzenie artystyczne, które ma przybliżyć kulturę tego narodu. Ma na celu zbliżanie do siebie Polaków i Romów. Taka idea przyświeca Don Wasylowi od początku realizacji festiwalu w Ciechocinku.

Tak więc w sali widowiskowej Ratusza Miejskiego w Legionowie przy ul. Piłsudskiego 41 odbędą się aż dwa koncerty - pierwszy o godz. 13.30, a drugi o godz. 18.30.

Bilety są do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie, ul. Norwida 10.

Głównym organizatorem jest Miejski Dom Kultury w Legionowie, który wspiera Międzynarodowy Festiwal Kultury Romów. Patronat nad imprezą objął "Super Express".

Pozostaje tylko życzyć dobrej zabawy!

Zobacz: Ryszard Rynkowski chciał się zabić na oczach syna? [NOWE FAKTY]

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: