ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Elton John w Polsce w 2017 roku! Koncert muzyka w Sopocie

Elton John w Polsce w 2017 roku! Koncert muzyka w Sopocie

04.11.2016, godz. 09:58
Elton John
Elton John zagra koncert w Polsce! Artysta wystąpi 5 listopada 2014 roku w Kraków Arena. Ceny biletów zaczynają się od 200 złotych. foto: EAST NEWS

Elton John w Polsce wystąpi w 2017 roku. Koncert muzyka odbędzie się 9 lipca w Operze Leśnej w Sopocie. Występ odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy krążek artysty Wonderful Crazy Night. Kiedy i gdzie kupić bilety na koncert Eltona Johna w Polsce? Sprawdź!

Elton John w Polsce to kolejne wielkie wydarzenie na mapie koncertowej 2017 roku. Brytyjski muzyk ogłosił, że trakcie najbliższej trasy koncertowej zawita do Opery Leśnej w Sopocie. Koncert Eltona Johna w Polsce odbędzie się 9 lipca 2017 roku. Artysta zaprezentuje utwóry pochodzące z jego ostatniego albumu - Wonderful Crazy Night. Krążek trafił do sprzedaży w lutym 2016 roku. Na koncercie Eltona Johna w Polsce nie zabraknie też jego największych przebojów. Muzykowie podczas koncertu towarzyszyć będą perkusiści Nigel Olsson i John Mahon, gitarzysta Davey Johnstone, basista Matt Bissonette oraz klawiszowiec Kim Bullard. Po raz ostatni Elotn John wystąpił w Polsce w czerwcu tego roku na Live Festival Oświęcim.

Elton John w Polsce 2017 - bilety

Bilety na koncert Eltona Johna w Polsce będzie można kupić na stronie eltonjohn.com w przedsprzedaży. Oficjalna sprzedaż wejściówek rozpocznie się 4 listopada na eventim.pl. Za bilety na koncert Eltona Johna w Polsce zapłacimy od 299 złotych do 749 złotych.

ZOBACZ: Adele najbogatszym muzykiem przed 30-tką. Wśród kobiet na Wyspach więcej zarobiła tylko Enya

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: