ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Festiwal disco na targach rolniczych

Festiwal disco na targach rolniczych

23.11.2016, godz. 05:00
ZESPÓŁ MIG
ZESPÓŁ MIG foto: Materiały prasowe

Już w sobotę, 26 listopada, mieszkańcy Warszawy i okolic będą mieli okazję pobawienia się na festiwalu disco polo. W Nadarzynie podczas Centralnych Targów Rolniczych zobaczymy czołówkę wykonawców muzyki tanecznej - MIG, Czadomana, Pudzian Band i After Party. Od godz. 13.45 z głośników polecą gorące hity, m.in.: "Miód malina", "Słodka wariatka", "Cała sala", "Bujaj się" oraz "Ruda tańczy jak szalona".

 

W Nadarzynie koło Warszawy najbliższy weekend stać będzie pod hasłem targów rolniczych. Ale nie samą pracą żyje człowiek. Organizatorzy zaprosili czołowych wykonawców disco polo, aby umilili tę imprezę. W sobotę w pawilonie C w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo przy al. Katowickiej 62 rozbrzmiewać będą hity do tańca. O godz. 13.45 na scenie zamelduje się Pudzian Band, o godz. 14.30 Czadoman, potem After Party (godz. 15.15), a na koniec bawić gości będzie grupa MIG (do godz. 17).

Ze względu na duże zainteresowanie koncertem dla tych, którzy nie dostaną się do środka, przygotowana będzie dodatkowa strefa zabawy na zewnątrz.

Zobacz: Krzysztof Rutkowski: Zostanę piosenkarzem!

Źródło: STORYFUL/x-news
tagi: disco polo
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: