ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Gra o tron s07e01. Wyciekło streszczenie CAŁEJ serii! [SPOILERY]

Gra o tron s07e01. Wyciekło streszczenie CAŁEJ serii! [SPOILERY]

27.10.2016, godz. 11:02
Mance Rayder Gra o tron
foto: tumblr

Gra o tron to serial, który cieszy się nieustającą popularnością. Fani czekają na przedostatni, siódmy sezon. Okazuje się jednak, że nie trzeba czekać! W Internecie pojawiło się streszczenie całej ostatniej serii! Jak skończy się 7 seria superprodukcji HBO?

Na 7 sezon Gry o tron czeka wielu fanów serialu. Niedawno pisaliśmy o przecieku z planu serialu, a dziś w Internecie już pojawiło się streszczenie CAŁEGO przedostatniego sezonu. Niecierpliwi fani mogą więc sprawdzić przed premierą jak skończy się historia oparta na podstawie książek George'a R.R. Martina. Co ciekawe, serial w tym momencie wyprzedza losy bohaterów książek. Całkiem prawdopodobne jest, że fani nie tylko będą mogli poznać fabułę serialu, ale również dowiedzieć się, co stanie się w papierowym oryginale.

Streszczenie bardzo szybko przetłumaczono na wiele języków. Pojawiła się również wersja polska. Jeśli nie możecie się doczekać zakończenia 7 serii Waszego ulubionego serialu kliknijcie TUTAJ. Ostrzegamy jednak, że w ten sposób popsujecie sobie zabawę. Wchodźcie tylko na własną odpowiedzialność!

Zobacz: Gra o Tron: ośmioro martwych bohaterów serialu, którzy nadal żyją w książkach

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: