ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Justin Bieber koncert w Krakowie. Data, bilety, jak dojechać?

Justin Bieber koncert w Krakowie. Data, bilety, jak dojechać?

11.11.2016, godz. 15:34
Justin Bieber koncert
foto: EAST NEWS

Justin Bieber w Polsce wystąpi 11 listopada 2016 roku. Czy można kupić jeszcze bilety? Jak dojechać na koncert? Kto rozgrzeje publiczność przed występem idola nastolatek? Sprawdź!

Justin Bieber w Polsce 2016 - koncert gwiazdora odbędzie się 11 listopada 2016 roku w Krakowie. Będzie to drugi występ gwiazdora w naszym kraju. Przypomnijmy, że koncert Biebera w listopadzie w Krakowie odbędzie się w ramach trasy koncertowej "Purpose World Tour 2016". Jego występ odbędzie się na TAURON Arena. Kanadyjski wokalista ruszył w europejską trasę koncertową 14 września 2016 roku. Gwiazdor zaplanował ponad 30 występów w całej Europie, w tym m.in. w Anglii, Francji, Niemczech oraz w Skandynawii.

Justin Bieber - bilety na koncert

Bilety na występ idola nastolatek zaczęto sprzedawać kilka miesięcy przed koncertem. Wyprzedały się jednak jak ciepłe bułeczki. W tym momencie nie można już kupić wejściówki w oficjalnym obiegu. Pozostaje jedynie zapłacić kilka razy więcej "konikowi" lub... wziąć udział w konkursie.

Koncert Biebera- jak dojechać?

Występ Justina Biebera odbędzie się na Tauron Arenie w Krakowie. Hala  znajduje się w odległości czterech kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie. Znajduje się przy ul. Stanisława Lema, która łączy al. Pokoju z ul. Mogilską i al. Jana Pawła II, czyli na terenie Dzielnicy XIV Czyżyny. Poniżej zamieszczamy mapy Tauron Areny.

Niezbędnik dla osób wybierających się na koncert, dostępny jest pod TYM linkiem.

Justin Bieber w Polsce - kto na supporcie?

Tuż przed występem Biebera w Krakowie publiczność rozgrzeje występ The Knocks czyli elektronicznego duetu współtworzonego przez Bena "B-Roca" Ruttnera oraz Jamesa "JPatta" Pattersona. The Knocks tworzą muzyke elektroniczną, która łączy w sobie tradycję popu i muzyki tanecznej z przełomu lat 80. i 90.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: