ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Kabaret Skeczów Męczących w NOWEJ TV. Szybsi niż Kubica! Celniejsi niż Lewy!

Kabaret Skeczów Męczących w NOWEJ TV. Szybsi niż Kubica! Celniejsi niż Lewy!

12.11.2016, godz. 05:00
Kabaret Skeczów Męczących
Kabaret Skeczów Męczących foto:

Już w ten weekend w Nowej TV rusza Rewia Kabaretowa! W sobotę 12 listopada i w niedzielę 13 listopada o godz. 19.30 zobaczymy Kabaret Skeczów Męczących.

- Jesteśmy kabaretem nowoczesnym, a jednak nie stronimy od polityki czy tematów społecznych. Lubimy humor odważny i zaangażowany. Lubimy dotykać spraw ważnych i aktualnych. Być może właśnie dlatego mamy tak duże grono odbiorców, którzy potrafią odnaleźć w naszej twórczości coś dla siebie - mówią twórcy Kabaretu Skeczów Męczących. - Zapewniamy państwa, że nasz kabaret znajduje się w formie najwyższej z możliwych. Jesteśmy szybsi niż Kubica, skuteczniejsi niż Lewandowski i sympatyczniejsi niż pani z portierni w akademiku. To musi się udać! Ani na brak pracy, ani propozycji telewizyjnych nie narzekamy, więc i nastroje są zdecydowanie pozytywne - dodają panowie.

- Nasz odcinek "Rewii Kabaretowej" to klasyczne "The Best of". Będzie więc Śruba czy kolejna przygoda Jadwigi Paździerz. Zobaczycie nasz ostatni hit, czyli Pampasowca, czy superaktualny Potop Reaktywację. Do tego luźna formuła zapowiedzi, superkontakt z publicznością i wiele wiele więcej! Czekamy na was w NoWEJ TV! A jeśli ktoś chce wiedzieć więcej, niech wpada do nas na Instagram czy Facebook. Jak to mówi pacjent Adamczyk w jednym z naszych skeczów: "Podobno Duda bryluje na Instagramie. Przynajmniej wie, co to jest... Komorowski do dzisiaj jest przekonany że Instagram to stolica Holandii" - kończą artyści.

Zobacz: Kret wspiera Tadlę podczas startu 24 godziny w NOWA TV

Źródło: mra
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: