ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Kobieta na krańcu świata - co dalej z programem? TVN tłumaczy

Kobieta na krańcu świata - co dalej z programem? TVN tłumaczy

08.09.2016, godz. 12:03
Martyna Wojciechowska walczy o pomoc dla chorej na raka
foto: © AKPA

Nie ma nowego sezonu Kobiety na krańcu świata. Martyna Wojciechowska przyznała, że miniony rok był dla niej trudny i zwyczajnie nie dała rady.

Na razie nie będzie nowego sezonu Kobiety na krańcu świata. Nie wiadomo, kiedy program wróci na antenę. Martyna Wojciechowska przyznała, że miniony rok był dla niej bardzo ciężki. Najpierw przez kilka miesięcy walczyła z tropikalną chorobą, później zginął ojciec jej córki, Marysi. Następnie dziennikarka miała wypadek i dwukrotnie musiała zostać poddana operacji.

- Wypadek, błąd, drobnostka. Ale taka, która ma poważne konsekwencje. Konieczna była operacja, tytanowy implant, śruby. I wszystko się udało (...). Tydzień po operacji byłam już na planie programu. Tytanowe śruby nie wytrzymały. Konieczna była druga, tym razem dużo bardziej skomplikowana, operacja - cytuje jej słowa TVN.

Martyna Wojciechowska obecnie poddaje się rehabilitacji. - Muszę przyznać się do tego, że nie wszystko ułożyło się tak, jak chciałam. Że nie dałam rady. Nie wyjechałam realizować kolejnego odcinka programu "Kobieta na krańcu świata. Teraz potrzebuję waszego wsparcia bardziej niż kiedykolwiek. Mam nadzieję, że będę szybko zdrowieć, ale nie wiem, kiedy i czy w ogóle "Kobieta na krańcu świata" wróci na antenę - cytuje jej słowa TVN.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: