ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura "Ksiądz" Wojciecha Smarzowskiego. Tego filmu nie obejrzymy w kinie!

"Ksiądz" Wojciecha Smarzowskiego. Tego filmu nie obejrzymy w kinie!

17.03.2017, godz. 10:45
Ksiądz Wojciecha Smarzowskiego
foto: PrintScreen YouTube

"Ksiądz" to nowa produkcja Wojciecha Smarzowskiego, której premiera została zapowiedziana na 22 marca. Co ciekawe, nie zobaczymy jej w kinach. To będzie pierwszy film Wojciecha Smarzowskiego, który zamiast w kinie zadebiutuje na "małym ekranie". O czym jest "Ksiądz"? Zapowiedzi

"Ksiądz" - nowy film Wojciecha Smarzowskiego nie pojawi się w kinach! Wszyscy fani twórczości autora takich produkcji jak "Dom zły", "Wesele" czy "Wołyń" z wyczekiwaniem czekają na premierę jego nowego dzieła. Niestety film nie trafi do kin. Dodajmy, że nie jest to film pełnometrażowy, a jedynie etiuda. Mimo tego, ujawnione w sieci zapowiedzi "Księdza" wskazują, że nie będzie on gorszy od dotychczasowych produkcji. Znajdziemy w nim wszystko to, z czym kojarzymy kino Smarzowskiego: muzykę Tymona Tymańskiego, siekierę i Arkadiusza Jakubika, który zagrał tytułową postać.

"Ksiądz" Wojciecha Smarzowskiego - gdzie oglądać?

Nowy film Smarzowskiego będzie można obejrzeć tylko na płatnej platformie ShowMax. Premiera "Księdza" została zapowiedziana na 22 marca 2017 roku. Na razie fabuła filmu owiana jest tajemnicą. Jednak w opublikowanych trzech zwiastunach doskonale daje się wyczuć charakterystyczny dla reżysera brutalny realizm połączony z dosadnością.

ZOBACZ: Ewan McGregor w filmie Patryka Vegi. Czerwony punkt to... reklama?

Źródło: Super Express TV
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: