ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Kupili bilety na Guns N'Roses i nie weszli na koncert...

Kupili bilety na Guns N'Roses i nie weszli na koncert...

22.06.2017, godz. 10:07
Guns NRoses
Guns N'Roses wystąpili na Ergo Arenie w Gdańsku. foto: EAST NEWS

Grupa fanów na koncercie Guns N'Roses przeżyła szok! Kupili bilety, żeby zobaczyć kapelę występującą na Stadion Energa Gdańsk i zostali cofnęci na bramce. Co się stało?

Grupa fanów kupiła bilety na koncert Guns N'Roses za pośrednictwem platformy Viagogo.pl Można tam kupić wejściówki na różnego rodzaju imprezy muzyczne i sportowe. Na miejscu jednak okazało się, że ich bilety są nieważne!

Panią Agnieszkę z Rumii ochrona poinformowała, że z jej biletami jest coś nie w porządku. Została poproszona o udanie się do kasy i wymianę wejściówek na nowe. Niestety, nikt ich nie wymienił. "Musieliśmy kupić nowe. Mieliśmy szczęście, że wzięliśmy ze sobą gotówkę – za nowe bilety musieliśmy zapłacić prawie 700 zł" - powiedziała "Gazecie Wyborczej".

Okazało się, że takich przypadków było więcej. Niestety, nie wszyscy mieli przy sobie tak dużą ilość gotówki. Inni – a była ich dość spora grupa – przyszli na koncert bez grosza, portfele pozostawiali w hotelach, i musieli zrezygnować z koncertu, a byli to ludzie z całej Polski i z zagranicy, głównie z północy Europy" - dodała pani Agnieszka.

Platforma Viagogo.pl poinformowała, że nie była w stanie dostarczyć na czas biletów i transakcja została anulowana. Ma zwrócić klientom pieniądze. Nie zmienia to faktu, że po całej sprawie pozostał zwyczajny niesmak.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: