ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Legendy Polskie. Film Operacja Bazyliszek ZA DARMO! [WIDEO]

Legendy Polskie. Film Operacja Bazyliszek ZA DARMO! [WIDEO]

09.11.2016, godz. 13:48

Legendy Polskie to krótkometrażowe filmy science-fiction, które cieszą się wielkim uznaniem widzów. Tym razem na warsztat wzięto opowieść o Bazyliszku. W rolach głównych Paweł Domagała, Olaf Lubaszenko, Michalina Olszańska, Piotr Machalica. Zobacz film "Operacja Bazyliszek" ZA DARMO!

Filmy z serii Legendy polskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem internautów. Twórcy postanowili zekranizować powieści, które stworzono na podstawie rodzimych legend i przenieść je do współczesności.Do tej pory stworzono "Smoka" i dwie części "Twardowsky'ego". - Od morza do Tatr otwierają się wrota piekielne. Nie wiadomo kto za tym stoi, ale wiadomo kto w to wdepnął: Boguś Kołodziej i jego luźno powiązany z rzeczywistością wuj Eugeniusz. Ta dwójka twardych policjantów spojrzy w oczy prastaremu niebezpieczeństwu, a nawet zderzy się z nim za pośrednictwem Poloneza - czytamy w opisie filmu.

Za reżyserię i animację odpowiada Tomasz Bagiński. W rolach głównych wystąpili Paweł Domagała, Olaf Lubaszenko, Michalina Olszańska, Piotr Machalica. Film powstał dzięki współpracy z grupą Allegro.

Zobacz: Robert Więckiewicz znów jako bohter legend! Zobacz film "Twardowsky 2.0" ZA DARMO!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: