ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Legendy Polskie. Zwiastun filmu "JAGA"

Legendy Polskie. Zwiastun filmu "JAGA"

23.11.2016, godz. 12:09

Legendy Polskie to zabawa tradycyjnymi opowieściami i kinem gatunków. Tomasz Bagiński poraz kolejny stworzy dla swoich widzów nowoczesną wersję dobrze znanej historii. TYm razem na warsztat pójdzie legenda o Babie Jadze. Zobacz zwiastun najnowszej produkcji!

Legendy Polskie to cykl krótkometrażowych filmów, które są uwspółcześnioną wersją znanych opowieści. Do tej pory powstały 4 filmy z tego cyklu: "Smok", "Twardowsky", "Twardowsky 2.0" oraz "Operacja: Bazyliszek". Do grona legendarnych postaci dołączy Baba Jaga w filme pod tytułem "Jaga". Na razie w sieci pojawił się 30 sekundowy zwiastun, który wywołał reakcję wśród widzów.

Twórcą serii jest Tomasz Bagiński, filmowiec odpowiedzialny za wielokrotnie nagrodzoną "Katedrę". W zwiastunie widzimy tytułową bohaterkę, odzianą w średniowieczny strój, która rozprawia się z funkcjonariuszami służb specjalnych, niczym Neo z "Matrixa". Oczkiem puszczonym do wiernych fanów cyklu, jest postać Boruty, który pojawił się już w opowieściach o Twardowsky'm.

Premiera filmu planowana jest na 9 grudnia.

Zobacz: Legendy Polskie. Film Operacja Bazyliszek ZA DARMO! [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: