ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura "Legion samobójców". Jared Leto jako Joker w nowym zwiastunie!

"Legion samobójców". Jared Leto jako Joker w nowym zwiastunie!

22.07.2016, godz. 10:52

"Legion samobójców" zbliża się wielkimi krokami do kinowej premiery. Do sieci trafił najnowszy zwiastun filmu, który w głównej mierze skupia się na postaci Jokera. Tym razem w demonicznego wroga Batmana wcieli się Jared Leto! Zobacz nowego Jokera!

Chociaż głównymi bohaterami nowego filmu osadzonego w świecie DC są wrogowie Batmana i Supermana tacy jak Katana, Killer Crock, Enchantress, Deathshot, Boomerang, El Diablo, Slipknot i Harley Quinn, fani najbardziej są ciekawi nowej kreacji Jokera. Jest to chyba najbardziej ikoniczny złoczyńca z kart komiksów DC, w którego wcielało się już wielu aktorów. Tym razem zagra go Jared Leto.

W nowym zwiastunie filmu, widzimy więcej fragmentów scen z Jokerem w roli głównej. Joker zadebiutował na łamach pierwszego numeru "Batmana" z 1940 roku. Na przestrzeni lat przechodził wiele metamorfoz, ale zawsze pozostawał szalonym klaunem z wiecznie przyklejonym do twarzy szerokim uśmiechem. Na szczególną uwagę zasługuje związek Jokera i Harley Quinn, W w filmie też zostanie on ukazany.

Harley, to tak naprawdę Harleen Quinzel, dawna psychiatra z ośrodka Arkham, w którym bł zamknięty Joker. Podczas wielogodzinnych rozmów z psychopatą zakochała się w nim. Pomogła mu uciec z Arkham, zostając jego szaloną pomocniczką. Pierwszy raz pojawiła się w komiksie "The Batman Adventures" #12 z 1993 roku.W Harley Quinn wciela się Margot Robbie.

Zobacz: "Legion Samobójców". Batman będzie... ZŁOCZYŃCĄ?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: