ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Luke Cage. Zobacz nowego bohatera Marvela w akcji!

Luke Cage. Zobacz nowego bohatera Marvela w akcji!

09.09.2016, godz. 10:09

Już za kilkanaście dni w serwisie Netflix pojawi się kolejny serial oparty na losach bohatera z komiksów wydawnictwa Marvel. Tym razem w akcji zobaczymy Luke'a Cage'a, którego mogliśmy poznać w serialu "Jessica Jones". W sieci pojawił się fragment, na którym możemy zobaczyć jak heros radzi sobie w walce!

Już 30 września zadebiutuje serial "Luke Cage". Historia opowiada losy czarnoskórego Carla Lucasa, który niesłusznie został skazany do więzienia. W wyniku eksperymentu, Luke zdobywa nadludzkie moce - supersiłę, i ogromną wytrzymałość. Postanawia wykorzystać unikalne umiejętności i oczyścić Harlem z gangsterów, którzy terroryzują nowojorską dzielnicę.

Na youtube'owym kanale Netflixa możemy zobaczyć fragment jednego z odcinków i Luke'a Cage'a w akcji. Gangsterzy próbują wymusić okup na parze przedsiębiorców. Nagle w drzwiach staje Luke, który karze złoczyńcom zostawić bezbronnych ludzi w spokoju. Bandyci nie słuchają ostrzeżenia. Przechodzą do ataku i... szybko przekonują się, że popełnili wielki błąd. Jak pokonał ich Cage? Zobaczcie w wideo!

Będziecie oglądać nowy serial na podstawie komiksu Marvela?

Zobacz: Doctor Strange. Kim jest najbardziej tajemniczy bohater nowego filmu Marvela?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: