ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Maraton Hobbita w kinach w całej Polsce

Maraton Hobbita w kinach w całej Polsce

20.07.2016, godz. 10:41
Hobbit
foto: Facebook

Coś dla fanów Hobbita! W Multikinie zorganizowany został specjalny pokaz, na którym fani będą mogli obejrzeć wszystkie części kultowego filmu bez przerwy!

W Multikinie odbędzie się Noc Hobbita, czyli prawdziwa gratka dla wiernych fanów filmu i książki! Na specjalne życzenie zakochanych w filmie Multikino zorganizowało pokaz wszystkich części filmu, jedna po drugiej! Jak czytamy na oficjalnej stronie kina: Wakacje to idealny czas, aby udać się we wspaniałą podróż do magicznego świata, w którym zachwycają barwne krajobrazy i niezwykłe postacie, a fenomenalne historie zapierają dech. Maraton Hobbita jest wyjątkową okazją, aby obejrzeć na wielkim ekranie bestsellerową trylogię J.R.R. Tolkiena i na nowo dać się ponieść wielkiej przygodzie!

Noc Hobbita odbędzie się 22 lipca, w piątek, od 22.00 do samego rana! W repertuarze oczywiście HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ, HOBBIT: PUSTKOWIE SMAUGA i HOBBIT: BITWA PIĘCIU ARMII. Cena bbiletu to około 32 złotych. Prawdziwych fanów nie może zabraknąć na tym wydarzeniu, a są jeszcze wolne miejsca w kinach! Wybieracie się na maraton filmowy z Hobbitem? Faktycznie wakacje to dobry czas na przypomnienie sobie wszystkich części filmu.

Zobacz: Bilguun został pobity za to, że jest Mongołem

tagi: Hobbit kino
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: