ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Na co do kina w weekend? Premiery kinowe 2-4 września 2016 roku

Na co do kina w weekend? Premiery kinowe 2-4 września 2016 roku

03.09.2016, godz. 14:00
Na co do kina w weekend
foto: plakat filmu

Premiery filmowe i nie tylko, czyli na co do kina w weekend 2-4 września 2016 roku? Wśród repertuaru kin wybraliśmy najlepsze propozycje na dobre rozpoczęcie roku szkolnego. Jaki film obejrzeć z dziećmi, przyjaciółmi, partnerem lub partnerką? Subiektywny wybór na SE.pl

Pierwszy weekend roku szkolnego to wiele ciekawych premier. Z repertuaru kin zadowoleni będą przede wszystkim fani Pedro Almodovara. To właśnie w ten weekend do kin wchodzi jego najnowszy film "Julieta". Oprócz tego do premier filmowych w weekend 2-4 września 2016 roku zaliczają się takie produkcje jak: "Pan Idealny", "Miles David i ja", "Aż do piekła", "Destrukcja", "Nerve", czy "Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem". Z kim i na jaki film iść do kina w weekend? Poniżej przedstawiamy nasze propozycje według subiektywnie dobranych kategorii.

Na co do kina w weekend z dzieckiem?

Nowością wśród filmów dla dzieci w ten weekend jest film animowany "Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem". Światowa premiera miała miejsce już w 2014 roku i niestety nie zdobyła pozytywnych recenzji. O czym jest ten film? To rosyjsko-amerykańsko-psia przygoda w kosmosie o dwóch kundelkach, które próbują wyjaśnić zagadkę ginących z Ziemi przedmiotów. Inne propozycje filmowe na wyjście do kina z dzieckiem na weekend 2-4 września to: "Jak zostać kotem", "Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie", "Mój przyjaciel smok" czy "Barbie: Gwiezdna przygoda".

Na co do kina w weekend z partnerką / partnerem?

Po tym filmie można zaprosić ukochaną na romantyczną kolację przy muzyce Milesa Davisa. W piątek 2 września do kin wchodzi "Miles Davis i ja" - film Dona Cheadle'a. Jeżeli spodziewacie się romantycznych uniesień podczas seansu, to możecie się rozczarować. To film biograficzny, który ukazuje życie wielkiego muzyka w momencie, kiedy jest on słaby, bezbronny i zamknięty w czterech ścianach swojego nowojorskiego mieszkania. Dla fani ambitnych wyzwań będą zadowoleni z filmu "Julieta". Tym razem Pedro Almodovar przedstawia historię kobiety, która straciła męża, a jej córka uciekła z domu bez słowa wyjaśnienia. Inne propozycje na weekendowe wyjście do kina to: "Śmietanka towarzyska", "Boska Florence", "Legion samobójców".

Na co do kina w weekend z przyjaciółmi

"Destrukcja" wśród premier kinowych na weekend 2-4 września to propozycja dla wrażliwców. W filmie poznamy historię Davisa, którego życia w jednej chwili zostaje kompletnie wywrócone na drugą stronę przez wypadek samochodowy. Reżyser świetnie połączył dramat z komedią, dzięki czemu widzowie płaczą i śmieją się na przemian. Kolejną filmową nowością jest "Aż do piekła" dramat i kryminał w jednym, przedstawiający historię rozwiedzionego ojca i jego brata, byłego skazańca. Mężczyźni uciekają się do desperackiego planu, aby ocalić rodzinną farmę w Teksasie. Inne propozycje na wyjście do kina z przyjaciółmi to: "Mechanik: Konfrontacja", "Nowe przygody Aladyna", "Złe mamuśki", "Sausage Party" czy "Randka na weselu", "Nerve".

ZOBACZ: Polski reżyser otrzymał prestiżową nagrodę w Wenecji!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: