ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Na co do kina w weekend? Premiery kinowe 23-25 września

Na co do kina w weekend? Premiery kinowe 23-25 września

23.09.2016, godz. 15:26
Na co do kina w weekend
foto: Fotomontaż SE.pl

Premiery filmowe i nie tylko, czyli na co do kina w weekend 23-25 września 2016 roku? Wśród repertuaru kin wybraliśmy najlepsze propozycje na wyjście do kina. W ten weekend szykuje się wiele nowości.

Repertuar kin na weekend 23-25 września 2016 to między innymi premiera filmu "Siedmiu wspaniałych". Specjalnie dla was przejrzeliśmy oferty kin, by ułatwić wam odpowiedź na pytanie - na co do kina w weekend? Oprócz "Siedmiu wspaniałych" do premier filmowych w weekend 23-25 września 2016 roku zaliczają się takie produkcje jak: "Sekretne życie zwierzaków domowych", "Plan Maggie" czy "Kontrola absolutna".

"Sekretne życie zwierzaków domowych"

To animowana komedia, na którą warto wybrać się z dzieciakami. "Sekretne życie zwierzaków domowych" w Stanach Zjednoczonych odniosło ogromny sukces. W końcu film stworzyli twórcy hitowych "Minionków". Na przykładzie sympatycznego psiaka o imieniu Max przekonacie się, co robią wasze zwierzaki, gdy zostają same w domu.

"Siedmiu wspaniałych"

To propozycja dla fanów westernów. Siedmiu rewolwerowców łączy siły, by pomóc w ochronie wioski przed uzbrojoną bandą złoczyńców. Sama fabuła jest prosta, jednak postacie zostały umiejętnie zróżnicowane. Wydarzenia nie różnią się bardzo od oryginału. Mimo tego wprowadzono kilka nowości. Jedną z nich jest tzw. czarny charakter, którym nie jest po prostu przywódca bandy oprychów, ale drapieżny i bezwzględny kapitalista, właściciel kopalni złota, który próbuje przegonić mieszkańców wioski z ich ziemi.

"Kontrola absolutna"

To wartki thriller w reżyserii twórców "Szklanej pułapki 5". Główny bohater, Mike (w tej roli Pierce Brosman), zmierzy się z niebezpiecznym psychopatą, próbującym przejąć władzę nad jego życiem. Problemy Mika zaczynają się w momencie, gdy prosi o przysługę nieco tajemniczego informatyka pracującego od niedawna w jego firmie - Eda. Czy główny bohater wygra w walce z nieobliczalnym psychopatą?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: