ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Na co do kina w weekend? Premiery kinowe 9-11 września. Co oprócz "Smoleńska"?

Na co do kina w weekend? Premiery kinowe 9-11 września. Co oprócz "Smoleńska"?

09.09.2016, godz. 13:07
Na co do kina w weekend
foto: Plakaty filmów / fotomontaż

Premiery filmowe i nie tylko, czyli na co do kina w weekend 2-4 września 2016 roku? Co oprócz "Smoleńska" znalazło się w repertuarze kin? Na jaki film iść do kina z dzieckiem, przyjaciółmi, partnerem lub partnerką? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na SE.pl

Repertuar kin na weekend 9-11 września 2016 to nie tylko premiera filmu "Smoleńsk". Specjalnie dla was przejrzeliśmy oferty kin, by ułatwić wam odpowiedź na pytanie - na co iść do kina w weekend? Oprócz "Smoleńska" do premier filmowych w weekend 9-11 września 2016 roku zaliczają się takie produkcje jak: "Morgan", "Kamienne pięści", "Nastolatki". Na który z tych filmów warto udać się z dziećmi, przyjaciółmi lub drugą połówką? Poniżej przedstawiamy nasze propozycje według subiektywnie dobranych kategorii.

ZOBACZ: Krauze o Smoleńsku w DGP: To był ZAMACH. Bez dwóch zdań

Na co do kina w weekend z dzieckiem?

Niestety tym razem nie znajdziemy żadnej nowości w kategorii 'kino familijne'. Nie oznacza to jednak, że w repertuarze kin na weekend nie znajdziemy filmów dla dzieci. Na dużych ekranach wciąż wyświetlane są produkcje takie jak: "Jak zostać kotem", "Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie", "Mój przyjaciel smok", "Biała i Strzała podbijają kosmos", "Barbie: Gwiezdna przygoda", "Gdzie jest Dory".

Na co do kina w weekend z partnerem / partnerką?

Ciekawą propozycją dla fanów przytulania podczas filmów grozy może okazać się thriller pt. "Morgan". Tytułowa postać to ulepszona genetycznie dziewczyna - dzieło bioinżynierów, kolejny krok w ewolucji. Morgan przechodzi okres buntu, sprzeciwia się swoim twórcom. W laboratorium dochodzi do krwawego wypadku, którego okoliczności ma zbadać Lee Weathers. Premierą filmową dla par to ciekawy dokument "Galumphing", który przedstawia historię Danny Arabahiany. Kobieta od ponad 10 lat przebywa na oddalonym od cywilizacji wybrzeżu Brazylii, gdzie otaczający ją świat odzwierciedla na płótnach. Inne propozycje na wyjście do kina dla par to: "Śmietanka towarzyska", "Boska Florence", "Legion samobójców", "Julietta".

Na co do kina w weekend z przyjaciółmi?

W męskim gronie (i nie tylko) warto obejrzeć "Kamienne pięści" film biograficzny, którego bohaterem jest Roberto Duran, wielokrotny mistrz świata w boksie. Ciekawą propozycją dla kobiet (i nie tylko;) może być dramat "Nastolatki" - historia trzech gnębionych w szkole dziewczyn, które dzięki magi zamieniają się w chłopców. Inne propozycje na wyjście do kina z przyjaciółmi to: "Mechanik: Konfrontacja", "Nowe przygody Aladyna", "Złe mamuśki", "Sausage Party" czy "Randka na weselu", "Nerve".

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: