ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Na co do kina w weekend? Premiery kinowe na 14-16 października

Na co do kina w weekend? Premiery kinowe na 14-16 października

14.10.2016, godz. 14:51
Na co do kina w weekend
foto: Fotomontaż SE.pl

Premiery kinowe na weekend 14-16 października, czyli na jaki film udać się do kina w najbliższych dniach? "Inferno", "Zagubieni", "Bociany" - który z tych filmów wybrać?

Repertuar kin na weekend 14-16 października 2016 to między innymi premiera filmu "Inferno", czyli kontynuacja ekranizacji książek autorstwa Dana Browna. Robert Langdon, grany już po raz trzeci przez Toma Hanksa, ponownie będzie musiał ułożyć w całość elementy układanki, aby rozwikłać tajemnicę. Fani wcześniejszych filmów "Kod da Vinci" oraz "Anioły i demony" z pewnością będą zadowoleni. Tym razem Robert Langdon budzi się w szpitalu, nie wiedząc jak tam trafił i nie pamiętając ostatnich kilkudziesięciu godzin. Szybko okazuje się, że nie dane będzie mu zaznać chwili spokoju, ponieważ ktoś dybie na jego życie. W ucieczce pomaga mu lekarka Sienna Brooks, z którą profesor wspólnie zacznie rozwiązywać zagadki pozostawione przez miliardera Bertranda Zobrista. Twierdzi on, że by uratować Ziemię przed zagładą należy zgładzić połowę ludzkości…

Na co do kina w weekend 14-16 października? Miłośnikom europejskiego kina absurdu spodoba się film "Zagubieni". To kolejna premiera kinowa, którą warto zoabczyć. Osią filmu jest porwanie papugi, która niegdyś należała do francuskiego premiera Edouarda Daladiera. Za porwaniem stoi dziennikarz Pavel, który przechodzi kryzys wieku średniego.

Wśród premier filmowych na weekend 14-16 października znalazła się również ciekawa propozycja dla najmłodszych. W weekend do kina warto wybrać się z dzieciakami na film "Bociany". Ta animacja, w której znajdą się zarówno żarty dla dzieci i takie, które są adresowane do starszych odbiorców. Wartka akcja, dynamiczne dialogi i ładne animowane postacie dobrze zdubbingowane przez polskich aktorów są atutem tego filmu.

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: