ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Na co do kina w weekend? Repertuar kin na 9 czerwca

Na co do kina w weekend? Repertuar kin na 9 czerwca

09.06.2017, godz. 10:50
Słoneczny patrol
foto: YouTube

Na co warto wybrać się do kina w ten weekend? Sprawdźcie, jakie premiery filmowe będzie można zobaczyć w kinach 9 czerwca. Baywatch. Słoneczny patrol, Mumia, Ponad wszystko.

Długo wyczekiwaną premierą tego tygodnia jest Baywatch. Słoneczny Patrol. Komedia w reżyserii Setha Gordona z pewnością ściągnie do kin fanów kultowego serialu z Davidem Hasselhoffem i Pamelą Anderson. Pełna humoru, widowiskowych akcji ratowniczych i pięknych ludzi to nieco inna wersja Słonecznego patrolu z lat dziewięćdziesiątych. Na ekranie zobaczymy m.in, Dwayne'a Johnsona, Zaca Efrona, Alexandrę Daddario i Priyankę Choprę.

Kolejny tytuł warty uwagi to Mumia z Tomem Cruisem w rolach głównych. Film opowiada o starożytnej księżniczce, która przez wieki spoczywała w grobowcu ukrytym w piaskach pustyni. Starożytna piękność budzi się w dzisiejszych czasach, a jej złość na niesprawiedliwość, która ją spotkała, przybierze niewyobrażalne rozmiary. Oko w oko z mumią stanie Tom Cruise, dla którego misja niemożliwa nie istnieje.

Na koniec niezwykle poruszający romans Ponad Wszystko, oparty na powieści Nicoli Yoon. Maddy to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią, która cierpi na nietypową chorobę - jest uczulona na cały świat. Od lat jej azylem jest sterylny dom, który zaprojektowała dla niej mama. Jej życie zmienia się, gdy do domu obok wprowadza się Olly. Nastolatkowie patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk. Jednak uczucie, które zaczyna ich łączyć jest na tyle silne, że są gotowi zaryzykować wszystko, aby być razem.

Zobacz: Tom Hanks śpiewa "Sto lat" Polce, która zorganizowała akcję "Maluch dla Hanksa"

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: