ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Nowa stacja Polskiego Radia rusza od jutra!

Nowa stacja Polskiego Radia rusza od jutra!

31.08.2016, godz. 10:21
Polskie Radio 24
foto: Polskie Radio 24/Facebook

Już 1 września wystartuje najnowsza propozycja od Polskoe Radia. Powstała nowa stacja - Polskie Radio 24, w którym cała dobę będzie można usłyszeć najnowsze informacje z kraju i świata, a także posłuchać komentarzy znanych publicystów.

Radio Tok FM ma konkurencję! Na rynku pojawiła się nie nowa stacja informacyjna, która będzie przekazywać informacje ze świata i zagranicy 24 godziny na dobę. Mowa o PR 24, nowej propozycji Polskiego Radia.  "Ramówka Polskiego Radia 24 inspirowana jest znanym w krajach europejskich formatem radia informacyjnego bez udziału muzyki np. France Info, a także BBC 4" - napisano w materiale prasowym.

Redakcję PR 24 tworzy ponad 60 dziennikarzy. Stacja, jak sama nazwa wskazuje, będzie nadawać bez przerwy. W paśmie porannym posłuchamy takich audycji, jak "Stronniczy przegląd prasy" i "Felieton w PR 24". Ich autorami są znani dziennikarze prasowi, jednak nie zdradzono jeszcze którzy. Będą również rozmowy z politykami w audycji "24 pytania: Rozmowa poranka PR 24". Pasmo nocne zostanie wypełnione powtórkami porannych audycji. Co pół godziny pojawią się jednak najświeższe informacje.

Będziecie słuchać Polskiego Radia 24?

Zobacz: Grażyna Torbicka znalazła pracę w radiu!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: