ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura NOWA TV: Kiedy start, gdzie oglądać, GWIAZDY

NOWA TV: Kiedy start, gdzie oglądać, GWIAZDY

08.11.2016, godz. 12:59
Nowy kanał Grupy ZPR Media już niedługo na wizji!
Nowa TV już niedługo rozpocznie nadawanie foto: Marek Zieliński/Super Express

NOWA TV - kiedy premiera nowej stacji telewizyjnej? NOWA TV jest ogólnodostępną, bezpłatną telewizją skierowaną do całej rodziny. Wśród gwiazd NOWA TV znajdują się między innymi: Beata Tadla, Jarosław Kulczycki, Marek Czyż, Joanna Dunikowska. Kiedy start NOWA TV? Już 9 listopada. Miłego oglądania!

NOWA TV to nowy kanał telewizyjny, który startuje 9 listopada 2016 roku w MUX 8 naziemnej telewizji cyfrowej. Dyrektorem programowym NOWEJ TV jest Stanisław Drozdowski. Telewizja NOWA TV będzie stacją o charakterze uniwersalnym. Oznacza to, że oprócz kontentu rozrywkowego, filmowego i serialowego, ważną pozycję zajmą w niej programy publicystyczne i informacyjne. Na antenie nie zabraknie także produkcji dokumentalnych oraz poradniczych.

- Widzowie - przede wszystkim - poszukują dobrej rozrywki i rzetelnych informacji. Dlatego chcemy, żeby dobrze bawili się, oglądając naszą telewizję, ale też, by każdego dnia byli na bieżąco z wydarzeniami, które mogą mieć wpływ na ich życie. W ramówce NOWEJ TV znajdą się propozycje adresowane do szerokiego kręgu odbiorców. Każdego dnia będziemy pokazywać filmy i seriale amerykańskie, brytyjskie, francuskie, niemieckie i oczywiście polskie. Mamy też niespodzianki – kilka nowości i sentymentalne powroty po latach – mówi Stanisław Drozdowski, dyrektor programowy kanału NOWA TV.

Redaktorem naczelnym audycji informacyjnych i publicystycznych, które powstają przy współpracy ponad stu redaktorów w całej Polsce, jest Tomasz Sygut. Wieczorne informacje poprowadzą znane osobowości ze świata mediów: Marek Czyż, Joanna Dunikowska, Jarosław Kulczycki oraz Beata Tadla.

ZOBACZ: Tylko u nas! Beata Tadla mówi o nowej pracy

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: