ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Nowa TV - prezenterzy nowej stacji. Kto oprócz Tadli?

Nowa TV - prezenterzy nowej stacji. Kto oprócz Tadli?

08.11.2016, godz. 12:15
NOWA TV - prezenterzy
Beata Tadla foto: AKPA

Nowa TV to najnowszy kanał telewizyjny, który będzie dostępny już od 9 listopada 2016 roku. Gwiazdami nowej stacji będą między innymi: Beata Tadla, Marek Czyż oraz Tomasz Sekielski. Kto jeszcze dołączył do redakcji Nowej TV?

NOWA TV swoją premierę na MUX 8 zaliczy już 9 listopada. Będzie to ogólnodostępny i darmowy kanał telewizyjny, na którym oprócz treści rozrywkowych, filmowych i serialowych, znajdziemy programy publicystyczne, informacyjne, a także dokumentalne. Do redakcji kanału NOWA TV dołączyło wielu znanych prezenterów i prezenterek. Już teraz mówi się, że twarzą stacji została Beata Tadla. Prezenterka będzie prowadzącą programu "24 godziny online.pl". Oprócz niej program będą prowadzić: Marek Czyż, Joanna Dunikowska i Jarosław Kulczycki. Każde wydanie programu "24 godziny online.pl" będzie trwało 20 minut i będzie emitowane codziennie o godzinie 18:30. Zobaczymy w nim materiały informacyjno-reporterskie.

Od poniedziałku do piątku o godz. 18:55 będzie emitowany program publicystyczny „Tu i teraz” składający się przede wszystkim z rozmów z gośćmi o bieżących wydarzeniach. Rozmowy z gośćmi (politycy oraz eksperci z różnych dziedzin) będą prowadzić Beata Tadla, Marek Czyż, Joanna Dunikowska i Jarosław Kulczycki. W weekend zamiast „Tu i teraz” będą pokazywane autorskie programy publicystyczne Marka Czyża i Tomasza Sekielskiego.

O godz. 6:00 będą emitowane programy muzyczne z anteny Polo TV prowadzone przez Marka Sierockiego. Resztę pasma przedpołudniowego będą zajmować powtórki.

Jak odbierać NOWA TV:

Dzwoń 22 102 60 60

Pisz jakodbierac@nowa.tv

Sprawdź: www.nova.tv

ZOBACZ: Nowa TV. Gdzie oglądać?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: