ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Nowy serial od Netflix - "Luke Cage"! Zobacz zwiastun!

Nowy serial od Netflix - "Luke Cage"! Zobacz zwiastun!

22.07.2016, godz. 12:07

Netflix ma nie lada gratkę dla wszystkich fanów komiksów wydawnictwa Marvel Comics! Już niedługo pojawi się kolejny serial zatytułowany "Marvel's Luke Cage". W sieci pojawił się pierwszy zwiastun!

Netflix odniósł ogromny sukces po premierze dwóch serii serialu "Daredevil". Losy niewidomego superbohatera broniącego nowojorskiego Hell's Kitchen, miały być preludium do czegoś o wiele większego. Mowa o "Marvel's The Defenders", czyli pierwszego serialu o drużynie superbohaterów na podstawie komiksów Marvela. Zanim jednak zobaczymy Defenders w akcji, muszą się pojawić osobne seriale z przygodami poszczególnych herosów.

Jednym z nich będzie Iron Fist, mistrz sztuk walki, posiadający tajemną wiedzę na temat techniki "żelaznej pięści". Oprócz Fista i Daredevila w grupiue znajdzie się też Luke Cage. To właśnie tego bohatera zobaczymy niebawem w nowym serialu. Luke zadebiutował w "Jessice Jones". Teraz będziemy mieli okazję zobaczyć go w solowych przygodach.

Do sieci trafił dziś pierwszy zwiastun serialu. Widzimy na nim Luke'a w akcji. Super silny, niezniszczalny mężczyzna, bez trudu rozprawia się z bandą przestępców. W roli głównej ponownie wystąpi Mike Colter. W serialu zagrają również Simone Missick, Mahershala Ali, Theo Rossi, Alfre Woodard, Rosario Dawson i Frank Whaley.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Luke Cage - kolejny heros Marvela z własnym serialem. Kiedy premiera?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: