ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Ogólnopolska Biesiada Cygańsko-Słowiańska już 5 sieprnia

Ogólnopolska Biesiada Cygańsko-Słowiańska już 5 sieprnia

03.08.2017, godz. 02:00
20 lat z Don Vasylem
foto: Super Express

Już 5 sierpnia w Połczynie-Zdroju (Zachodniopomorskie) odbędzie się Ogólnopolska Biesiada Cygańsko-Słowiańska. Impreza rozpocznie się od konkursu młodych talentów o godz. 13 w parku Zdrojowym. Wieczorem na scenie zobaczymy czołówkę artystów romskich, a w roli gwiazdy specjalnej wystąpią Trubadurzy.

Terne Roma, Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy, zespół góralsko-cygański, orkiestra pod kierownictwem Zbigniewa Jasińskiego, Parno Foro oraz Gienadij Ishakf - to tylko niektóre gwiazdy zaproszone na koncert przez Bogdana Trojanka (51 l.), który jest pomysłodawcą imprezy oraz prezesem Królewskiej Fundacji Romów.

- Wszyscy jesteśmy dziećmi jednego Boga. Romowie to Cyganie stąpający po słowiańskiej ziemi. Poprzez swoją muzykę i kuchnię zapraszamy wszystkich ludzi do integracji z nami - zachęca artysta.

Nie zabraknie również pokazu strojów cygańskich, degustacji potraw i oczywiście wróżb. Biesiadę poprowadzą Zofia Czernicka (68 l.) i Jarosław Milner (25 l.) oraz Bogdan Trojanek, a wszystko pokaże na żywo Telewizja Polska.

Zobacz: Edyta Herbuś podrywa Miśka Koterskiego?! Podobna wrażliwość, charakter…

Przeczytaj też: Ile lat ma Kuba Wojewódzki? Urodziny króla TVN

Polecamy: Jubileusz Piasecznego w Opolu? Głos zabrała jego menadżerka

Źródło: Kamil Kacperczyk
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: