ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Pitbull - Nowe porządki. Cały film za darmo trafił do internetu

Pitbull - Nowe porządki. Cały film za darmo trafił do internetu

24.10.2016, godz. 13:41
Pitbull. Nowe porządki
foto: Materiały prasowe

Film "Pitbull. Nowe porządki" w całości w internecie można było obejrzeć na YouTube. Link do filmu bardzo szybko został zgłoszony, jako naruszenie praw autorskich.

"Pitbull. Nowe porządki" - całość filmu przez kilka godzin można było obejrzeć online i za darmo na YouTube. Jest to o tyle dziwne, że film zaliczył swoją premierę kinową w styczniu 2016 roku. Do tej pory "Pitubll. Nowe porządki" nie zadebiutował jeszcze na ekranach odkodowanej stacji telewizyjnej. Nic więc dziwnego, że nagranie "Pitbull. Nowe porządki" na YouTube zostało zgłoszone jako naruszenie praw autorskich przez stację TVN S.A. Nie wiadomo, kto stoi za przeciekiem. Tym, którzy nie mieli okazji obejrzeć filmu Patryka Vegi w kinach przypominamy, że "Pitbull. Nowe porządki" ukazał się już na DVD oraz Blu-ray. Do sprzedaży trafił 20 czerwca 2016 roku.

W filmie Patryka Vegi „Pitbull. Nowe porządki” rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuję Grupę Mokotowską do tematu „Gangu obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

ZOBACZ: Patryk Vega WYZNAJE: Kradłem i trafiłem za kraty

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: