ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Pokemon Go w Polsce? Kiedy premiera popularnej gry

Pokemon Go w Polsce? Kiedy premiera popularnej gry

14.07.2016, godz. 14:59
Co to jest Pokemon Go?
foto: PrintScreen YouTube

Pokemon Go - w Polsce aplikacja nie jest jeszcze dostępna. Rodacy sprytnie omijają zabezpieczenia i oszukują system, aby zagrać w łapanie Pokemonów. Na kiedy zapowiedziano premierę Pokemon Go w Polsce?

Pokemon Go to aplikacja, która podbiła serca właścicieli smartfonów. Od dnia debiutu (5 lipca 2016) w grę zagrały już miliony osób na całym świecie. Na czym polega fenomen i jak grać w Pokemon Go, wyjaśnialiśmy już w osobnym artykule. Legalny dostęp do gry możliwy jest jedynie w trzech rejonach: Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii i Australii. Mimo tego, i tak istnieją metody na obejście zabezpieczeń i granie w Pokemon Go również w Polsce.

Oficjalna premiera Pokemon Go w Polsce początkowo była zapowiadana na lipiec 2016 roku. Niestety po spektakularnym sukcesie gry data premiery w naszym kraju może zostać przesunięta. Dlaczego? Wszystko ze względu na zbyt duże obciążenie serwerów, które po prostu mogą przestać działać przy zbyt dużej ilości graczy. Dopóki studio Niantic nie upora się z problemem gracze będą musieli zapewniać sobie dostęp "na własną rękę".

ZOBACZ: Pokemon Go - instalacja na Android i iOS

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: