ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Premiery filmowe - na co do kina w weekend 12-14 sierpnia 2016?

Premiery filmowe - na co do kina w weekend 12-14 sierpnia 2016?

12.08.2016, godz. 15:11
Barbie: Gwiezdna przygoda
foto: plakat filmu

Premiery filmowe i nie tylko, czyli na co do kina w weekend 12-14 sierpnia 2016 roku? Wśród repertuaru kin wybraliśmy najlepsze propozycje na wyjście do kina z dziećmi, z przyjaciółmi, czy z drugą połówką.

W ten weekend czeka nas wiele premier. Z repertuaru kin zadowoleni będą przede wszystkim rodzice. Ale nie zabraknie też nowości filmowych dla par i gromadki przyjaciół. Do premier filmowych w weekend 12-14 sierpnia 2016 roku zaliczają się takie produkcje jak: "Randka na weselu", "Śmietanka towarzyska", "Mój przyjaciel smok" czy "Sausage Party". W kinach wciąż wyświetlane są takie filmy jak "Legion samobójców", "Gdzie jest Dory", "Facet na miarę" czy "Star Trek: W nieznane". Z kim i na jaki film iść do kina w weekend? Poniżej przedstawiamy nasze propozycje według subiektywnie dobranych kategorii.

Na co do kina w weekend z dzieckiem?

Jeśli macie w domu małą księżniczkę, to z pewnością będzie chciała zobaczyć premierę filmu "Barbie: Gwiezdna przygoda". Piosenki w polskiej wersji językowej wykonała Barbara Kurdej-Szatan. Z nowości filmowych dla chłopców (i nie tylko) polecamy wzruszającą opowieść o dziesięciolatku, który mieszka w lesie sam, bez rodziny, jedynie z wielkim zielonym smokiem o imieniu Elliott. Na seans koniecznie zabierzcie chusteczki. "Mój przyjaciel smok" to prawdziwy wyciskacz łez. Z filmów, które mają już za sobą premierę, polecamy "Epokę lodowcową: Mocne uderzenie", "Gdzie jest Dory", "Alicja po drugiej stronie lustra", "Tini: Nowe życie Violetty" oraz zabawne "Angry Birds Film".

Na co do kina w weekend z dziewczyną / chłopakiem

Z premier filmowych na pierwsze miejsce wybija się "Śmietanka towarzyska", czyli nowy film Woody'ego Allena. Tym razem reżyser na motyw przewodni opowiadanej historii wybiera nieodwzajemnioną miłość, która zdaniem jednego z bohaterów "zabija więcej ludzi niż nowotwór". Wszystko to w realiach lat trzydziestych XX wieku w zachwycającym Hollywood. Jeżeli nie obawiacie się niewybrednych żartów, to swoją drugą połówkę możecie zabrać na "Sausage Party", czyli animowaną komedię o kiełbasie, która wyrusza w podróż, aby dowiedzieć się prawdy o swoim pochodzeniu. Zgodnie z hasłem na obecnym na plakacie to "Hardkorowa animacja dla dorosłych". Ze sprawdzony filmów, które premierę mają za sobą, polecamy: "Legion samobójców", film akcji "Jason Bourne", horror "Obecność 2", oraz film si-fi "Star Trek: W nieznane".

Na co do kina w weekend z przyjaciółmi

W tej kwestii pole do popisu jest duże. Jeżeli poszukujecie zabawnego i lekkiego filmu, to w tej kategorii znakomicie sprawdzą się komedie takie jak: "Randka na weselu", "Złe mamuśki", "Facet na miarę", "Kobiety bez wstydu". W kategorii życiowych dramatów przeżywanych na ekranie warto wybrać się na następujące filmy: "Zatrzymać", "183 metry strachu", oraz "Tajemnice Manhattanu".

ZOBACZ: KOBIETY BEZ WSTYDU. Czego wstydzą się Ola Kisio i Anna Dereszowska? WIDEO

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: