ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Rusza NOWA telewizja

Rusza NOWA telewizja

27.10.2016, godz. 02:00
NOWA TV: Beata Tadla, Jarosław Kulczycki, Joanna Dunikowska
NOWA TV: Beata Tadla, Jarosław Kulczycki, Joanna Dunikowska foto:

Seriale, filmy, rzetelna informacja oraz publicystyka każdego dnia, prezentowana przez wielkie osobistości. Tak ma wyglądać Nowa TV - ogólnodostępna bezpłatna telewizja. Start już 9 listopada.

Zaczęło się końcowe odliczanie do wielkiego startu. Już 9 listopada rusza Nowa TV, telewizja Grupy ZPR, jednej z największych grup medialnych w Polsce. Ma to być telewizja dla całej rodziny, nowoczesna i blisko ludzi. - Nowa TV podążać będzie za oczekiwaniami widzów. I tych poszukujących rozrywki, i tych spragnionych rzetelnych informacji - mówił dyrektor programowy stacji Stanisław Drozdowski podczas konferencji. W Nowej TV nie zabraknie seriali, filmów fabularnych, kina familijnego czy też dobrej rozrywki. Ale telewizja Nowa TV to także rzetelna informacja.

- Udało nam się zaprosić do współpracy świetnych dziennikarzy, którzy mają bogaty zawodowy dorobek, doświadczenie i mnóstwo pozytywnej energii, a przede wszystkim ogromną pasję - zapewnił Tomasz Sygut, redaktor naczelny audycji informacyjnych i publicystycznych. - Siłą pasma informacyjno-publicystycznego będą nasi reporterzy w terenie. Blisko 100 lokalnych dziennikarzy, którzy doskonale wiedzą, czym żyje Polska - dodaje Sygut.

Program "24 godziny online.pl" nadawany będzie z nowoczesnego studia. - Jest imponujące. Bardzo nowoczesne, przestrzenne. Jak tylko do niego weszłam, od razu bardzo dobrze się w nim poczułam. Jak w domu. I mam nadzieję, że widzowie również będą się dobrze czuli, oglądając nas w swoich domach - dodała Beata Tadla (41 l.), która poprowadzi "24 godziny online.pl".

Jak odbierać NOWA TV:

Dzwoń 22 102 60 60

Pisz jakodbierac@nowa.tv

Sprawdź: www.nova.tv

Zobacz: Nowa TV - prezenterzy nowej stacji. Kto oprócz Tadli?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: