ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Spider-Man: Homecoming. Już jest pierwszy plakat do filmu!

Spider-Man: Homecoming. Już jest pierwszy plakat do filmu!

18.08.2016, godz. 13:44
Spider-Man: Homecoming
foto:

"Spider-Man: Homecoming" to nowy film w uniwersum Marvela. Obecnie trwają zdjęcia do kolejnej wersji opowieści o ścianołazie. Mimo, że do premiery filmu zostało sporo czasu, w sieci już pojawił się pierwszy plakat. Zobaczcie nowy kostium Spidey'a!

Nowy Spider-Man zadebiutował w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów". Po premierze filmu zapowiedziano, że trwają prace nad nową wersją przygód chłopaka ugryzionego przez radioaktywnego pająka. Nowy film będzie w oryginale nazywał się "Spider-Man: Homecoming" i opowie odświeżoną historię początków najpopularniejszego superbohatera ze świata Marvel Comics.

Podczas pokazów mody odbywających się w Las Vegas Convention Center reklamowano nowy film. Można było dostrzec planszę z pierwszym plakatem "Spider-Man: Homecoming". Zdjęcie grafiki szybko znalazło się w sieci. Na afiszu widzimy, że Spider-Man ma zupełnie nowy kostium. Zwisa na pajęczynie w charakterystycznej pozie. Wszystko wskazuje na to, że tak będzie wyglądał pierwszy plakat do filmu.

Premiera filmu zapowiedziana jest dopiero na 7 lipca 2017 roku. Są jednak dobre wieści! Spider-Man pojawi się gościnnie w filmie "Doctor Strange", który zadebiutuje już 26 października.

Zobacz: Doctor Strange. Kim jest najbardziej tajemniczy bohater nowego filmu Marvela?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: