ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Sting w Polsce w 2017 roku. Bilety - kiedy rusza sprzedaż?

Sting w Polsce w 2017 roku. Bilety - kiedy rusza sprzedaż?

14.11.2016, godz. 09:57
Sting w Polsce w 2017 roku
foto: EAST NEWS

Sting w Polsce w 2017 roku wystąpi na warszawskim Torwarze. Koncert wokalisty odbędzie się 27 marca. Kiedy rusza sprzedaż biletów na koncert Stinga? Mamy wszystkie praktyczne informacje na temat występu artysty w Warszawie!

Koncert Stinga w Polsce odbędzie się 27 marca 2017 roku. Artysta wystąpi na warszawskim Torwarze. Wizyta Stinga w Polsce odbędzie się w ramach trasy międzynarodowej trasy koncertowej i promocji nowego niezwykle oczekiwanego rockowo-popowego albumu 57th & 9th. To będzie wyjątkowa trasa, podczas której muzyk zagra w klubach, teatrach i arenach w Ameryce Północnej i Europie. Co z biletami na koncert Stinga?

Sting w Polsce 2017 roku. Bilety - kiedy rusza sprzedaż?

Przedsprzedaż biletów na koncert Stinga rusza 17 listopada 2016 roku o godzinie 10:00. Koszt wejściówek na występ autora przeboju "Desert Rose" to 349 - 550 złotych lub 909 - 1187 złotych za pakiet VIP. Bilety na koncert Stinga w Warszawie będą dostępne w sprzedaży online m.in. na livenation.pl.

Dwunasty solowy album Stinga 57th & 9th, będący zarazem jego pierwszy rockowo-popowym projektem od ponad dziesięciu lat, ukazał się 11 listopada. Kolekcja 10 piosenek ukazuje szeroki wachlarz stylów muzycznych Stinga – od chropowatego, gitarowego pierwszego singa „I Can’t Stop Thinking About You” do dzikiego „Petrol Head” i wzniosłego „50,000.” Album powstał zaledwie w kilka tygodni, za jego produkcję odpowiada Martin Kierszenbaum, a w nagraniach brali udział muzycy od lat współpracujący ze Stingiem: Dominic Miller (gitara) i Vinnie Colaiuta (perkusja) a także perkusista Josh Freese (Nine Inch Nails, Guns n’ Roses), gitarzysta Lyle Workman oraz pochodzący z San-Antonio zespół Tex-Mex The Last Bandoleros (wokale wspierające).

ZOBACZ: Zamachy w Paryżu. W Bataclan odsłonięto tablicę pamiątkową

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: