ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Suchar codzienny - o co w tym chodzi?

Suchar codzienny - o co w tym chodzi?

20.06.2017, godz. 08:30
Suchar codzienny
foto: tv.se.pl

Gośćmi Oli Kot w programie BYWANIE NA DYWANIE byli założyciele instagramowego profilu "SUCHAR CODZIENNY". Zobacz czym jest suchar i od ilu lat Kamil i Rafał dostarczają internautom codzienną dawkę humoru.

Gośćmi Oli Kot w programie BYWANIE NA DYWANIE byli założyciele instagramowego profilu "SUCHAR CODZIENNY", czyli Kamil Natil "Myku" i Rafał Myśliński "Fafa". Profil w mediach społecznościowych istnieje już sześć lat, a obserwujących go nadal przybywa. Ale co się stało, że panowie po takim czasie postanowili pokazać swoje twarze? Powód jest prosty. - Otóż Fafa szuka dziewczyny, wyznał Myku.

Suchar codzienny to dawka dowcipów powodujących suchość w ustach, czytamy opis profilu na Facebooku. A czy założyciele fanpaga nie boją się, że wkrótce ich dowcipy przestaną już śmieszyć internautów?

- Suchary przestały być już trochę śmieszne. Taki swój moment świetności miały 5-7 lat temu. A potem weszły inne rzeczy na przykład zabawne memy i filmy - powiedział Rafał.

Na koniec nie mogło oczywiście zabraknąć suchara. - Polacy cenią sobie podobne poczucie humoru co kanibale. Sytuacyjny. Gdy można się odgryźć - zakończył rozmowę Rafał.

Zobacz: Kołakowska pierwszy raz o rozstaniu z Karolakiem! Jaka jest prawda?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: