ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Co oglądać w telewizji? Wszystkich Świętych przed telewizorem

Co oglądać w telewizji? Wszystkich Świętych przed telewizorem

30.10.2016, godz. 18:08
Telewizor
foto: Fotomontaż SE.pl

Wszystkich Świętych już jutro. Wiele osób z tej okazji przedłuża sobie weekend. Kiedy ma się 4 dni wolnego, można w spokoju zasiąść przed telewizorem i obejrzeć coś ciekawego. Co pojawi się na antenie najpopularniejszych stacji w dniach 29.10 - 2.11.? Sprawdź!

Przełom października i listopada to z jednej strony czas refleksji i zadumy na grobach bliskich, z drugiej szalona zabawa z okazji Halloween. Dwoistość tego okresu doskonale widać w programie telewizyjnym. Z jednej strony poważne i smutne filmy, z drugiej kino zdecydowanie rozrywkowe, czyli krwawe horrory. Co oglądać w dniach 31.10-02.11?

W poniedziałek 31.10. czyli w Halloween horrorów niestety jak na lekarstwo. Na Polsacie o 20:10 możemy obejrzeć drugą część hitu z Liamem Neesonem "Uprowadzona". Z kolei w TV Puls o 20:00 film "Hulk" z Ericiem Baną, czyli ekranizacja kultowego komiksu Marvela. Na Pulsie 2 o 22:50 reamke "King Konga" w reżyserii Petera Jacksona. O północy TV4 oferuje widzom horror "Mordercza maszyna".

We wtorek 1.11 o 18:30 na TV4 śmieszno-straszna komedia animowana dla całej rodziny "Frankenweenie". Natomiast o 19:30 na TVN krótkometrażowy film ze Shrekiem w roli głownej. Mowa o Halloweenowej animacji "Shrek ma wielkie oczy". O 20:10 na TVP 2 melodramat "Zostań, jeśli kochasz".

Zobacz: Premiery filmów - "Ouija: Narodziny zła" czy "Księgowy"?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: