ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Sylwester Polsatu - kto wystąpi? Znamy już pierwsze gwiazdy!

Sylwester Polsatu - kto wystąpi? Znamy już pierwsze gwiazdy!

08.11.2016, godz. 09:26
Sylwester Polsatu - gwiazdy
Enej foto: AKPA

Sylwester Polsatu w Katowicach odbędzie się pod nazwą Sylwestrowa Moc Przebojów. Nina Terentiew zdradziła nazwiska gwiazd, które pojawią się na katowickiej scenie. Sprawdź, kto wystąpi na sylwestrze w Polsacie 2016/2017

Sylwester Polsatu 2016/2017 po raz kolejny odbędzie się w Katowicach. Najważniejsza tajemnica - kto wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów odkrywana jest stopniowo. Na początku listopada Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, zdradziła nazwiska pierwszych gwiazd. Kto wystąpi podczas sylwestra 2016/2017 w Katowicach? Będą to m.in. Bajm, Feel, Eney, Sylwia Grzeszczak, Kamil Bednarek, Modern Talking. To jeszcze nie jest pełna lista gwiazd.

- W tym roku nasz Sylwester odbędzie się już po raz drugi w Katowicach. Sylwester to jest koncert, podczas którego trzeba zapewnić widzom świetną muzykę, zabawę i różnorodność. Dlatego wystąpi u nas ponad 20 różnych artystów. Na scenie pojawi się m.in. zespół Modern Talking, który na pewno porwie ludzi do tańca, poza tym największe polskie gwiazdy, m.in. Kamil Bednarek, Sylwia Grzeszczak, Bajm, Feel, Enej. - mówi caryca polskiej telewizji.

ZOBACZ: Sylwester 2016: TVN w sylwestra przenosi się z Krakowa do Warszawy

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: