ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Sylwester w Toruniu z TVP odwołany! Stacja zmieniła palny

Sylwester w Toruniu z TVP odwołany! Stacja zmieniła palny

25.11.2016, godz. 10:24
Sylwester z Dwójką
foto: © AKPA

Sylwester w Toruniu TVP odwołany. Telewizja Polska zmieniła plany. Co dalej z "Sylwestrem z Dwójką"? Gdzie odbędzie się w tym roku? Znamy szczegóły

Sylwester w Toruniu 2016/2017 nie odbędzie się przy współudziale Telewizji Polskiej. TVP zmieniła plany i wbrew temu, co zapowiadano wcześniej Sylwester z Dwójką nie odbędzie się w Toruniu. Czy to oznacza, że TVP2 w ogóle nie zorganizuje imprezy sylwestrowej? Na szczęście nie! TVP zdecydowało jedynie o zmianie miejsca. Sylwester z Dwójką 2016/2017 odbędzie się w Zakopanem. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl o przeniesieniu imprezy do Zakopanego zdecydował Jacek Kurski, który w rozmowie z portalem tłumaczy swoją decyzję. Dlaczego zdecydował, że "Sylwester z Dwójką" będzie transmitowany z Zakopanego?

ZOBACZ: Sylwester z Dwójką w Zakopanem. Kto wystąpi?

- Zakopane to zimowa stolica Polski, która co roku przyciąga setki tysięcy turystów. Dziwi nie, że do tej pory żadna stacja nie pomyślała o tym mieście przy organizacji imprezy sylwestrowej. Jestem przekonany, że "Sylwester z Dwójką" będzie najlepszy- skomentował prezes TVP.

ZOBACZ: Sylwester Polsatu - kto wystąpi? Znamy już pierwsze gwiazdy!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: