ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Thor: Ragnarok. Nowe plotki na temat fabuły filmu!

Thor: Ragnarok. Nowe plotki na temat fabuły filmu!

08.08.2016, godz. 11:34

"Thor: Ragnarok" pojawi się na ekranach kin dopiero w listopadzie 2017 roku, niecierpliwi fani już chcą wiedzieć, co wydarzy się w filmie o bogu piorunów, który został superbohaterem. W Internecie pojawiła się plotka, że nowy Thor spotka się ze Strażnikami Galaktyki!

Chris Hemsworth i Tom Hiddleston - gwiazdy serii filmów o Thorze, podczas jednego ze spotkań z fanami potwierdzili, że w nowej części wystąpi Hulk. Wygląda jednak na to, że to nie jedyny występ gościnny postaci z innych filmów na podstawie komiksów Marvela. Na youtube'owym kanale That Hashtag Show, pojawiła sie informacja, że "Thor: Ragnarok" i "Strażnicy Galaktyki 2" będą mieć wiele wspólnego. W nowym filmie o przygodach Thora, bóg piorunów oraz Hulk spotkają na swojej drodze przedstawicieli rasy Cotati. W komiksach są to istoty przypominające rośliny, które potrafią się komunikować z Mantis - nową bohaterką "Strażników Galaktyki". Pochodzą z planety, która jest również ojczyzną Kree. Przedstawicielem Kree w pierwszej części "Strażników" był Ronan -główny przeciwnik zwariowanej grupy kosmicznych herosów.

W Mantis wcieli się Pom Klementieff. W komiksach była ona tajemniczą kobietą, która okazała się kosmitką predestynowaną do zostania Kosmiczną Madonną. Obecnie należy do nowego składu Strażników Galaktyki. Całkiem możliwe, że Thor i hulk spotkają na swojej drodze samą Mantis, a także przedstawicieli Kree. Fani dopatrują się też w występie Hulka, preludium do osobnego filmu pod tytułem "Planet Hulk", opartego na popularnej serii komiksowej.

Czy plotki się potwierdzą? Zobaczymy już niebawem. Nowi "Strażnicy Galaktyki" zadebiutują już w kwietniu 2017 roku. "Thor: Ragnarok" będzie miał premierę w listopadzie 2017 roku.

Zobacz: Doctor Strange. Kim jest najbardziej tajemniczy bohater nowego filmu Marvela?


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: