ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Thor: Ragnarok. To zdjęcie z planu zdradza szczegóły filmu! [SPOILER]

Thor: Ragnarok. To zdjęcie z planu zdradza szczegóły filmu! [SPOILER]

23.08.2016, godz. 12:16

Na premierę filmu "Thor: Ragnarok" przyjdzie nam jeszcze trochę poczkać. Co tydzień pojawiają się jednak nowe informacje z planu zdjęciowego do kolejnej adaptacji komiksów Marvela. Tym razem przeciek zdradza element fabuły, który może okazać się nie lada gratką dla prawdziwych fanów filmowego uniwersum. UWGA NA SPOILERY!

Na jednej z fanowskich stron poświęconych filmowemu uniwersum Marvela, pojawiła się szokująca informacja, poparta zdjęciem z planu filmu "Thor: Ragnarok". Okazuje się, że w najnowszym filmie o przygodach boga piorunów, może wystąpić gościnnie Dr Strange. Strange to bohater, który zadebiutuje już pod koniec października. Na zdjęciu widzimy Chrisa Hemswortha, wcielającego się w głównego bohatera, który trzyma w ręce kartkę z napisem "177A Bleecker St". W komiksach na Bleeker Street pod numerem 177A swoją siedzibę, znaną jako Sanctum Snctorum miał właśnie Stephen Strange.

Całkiem możliwe, że Thor odwiedzi arcymaga w jego domu, tym samym gościnnie pojawi się w nowym filmie. To już kolejny występ innego bohatera ze świata Marvela. Potwierdzono, że w filmie "Thor: Ragnarok" zobaczymy Hulka, granego przez Marka Ruffalo. Całkiem możliwe, że drogi Thora skrzyżują się również ze Strażnikami Galaktyki. Żeby przekonać się jak będzie naprawdę, musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać do listopada 2017 roku. To właśnie wtedy trzeci film o przygodach Thora, będzie miał swoją premierę.

Zobacz: Thor: Ragnarok. Nowe plotki na temat fabuły filmu!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: