ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Top Gun 2 - Kontynuacja filmu potwierdzona przez Toma Cruise'a!

Top Gun 2 - Kontynuacja filmu potwierdzona przez Toma Cruise'a!

25.05.2017, godz. 12:32
Tom Cruise
Tom Cruise foto: EAST NEWS

Top Gun to klasyk wśród filmów. Amerykańska produkcja z 1986 roku doczeka się swojej kontynuacji. Tom Cruise, podczas rozmowy z australijską telewizją przyznał, że niebawem ruszają pracę nad kolejną częścią filmu. Sprawdź, kiedy będziemy mogli zobaczyć Top Gun 2!

Top Gun to klasyk wśród wszystkich filmów. Sensacyjna historia wyreżyserowana przez Tonego Scotta opowiada o uczniach elitarnej jednostki lotniczej w której toczy się rywalizacja o tytuł najlepszego pilota pomiędzy Meverickiem (Tom Cruise) i Tomem Kasansky. Już w lipcu w 2008 roku ogłoszono, że jest możliwość wyprodukowania kontynuacji filmu "Top Gun 2". Historia miałaby przedstawiać znanego nam Mevericka 20 lat później w roli kapitana w słynnej szkole dla pilotów Top Gun. Rzecznik Toma oznajmił, że aktor porzucił przeszłość związaną z Top Gun i nie chce do tego nie wracać. Jak widać, mylił się.

Top Gun 2 - Kiedy kontynuacja słynnego filmu?

- To się wydarzy - odpowiedział aktor pytany o kontynuacje produkcji w rozmowie z australiską telewizją Sunrise. Tom Cruise dodał, że kręcenie filmu zacznie się prawdopodobnie na początku przyszłego roku - jesteście pierwszymi osobami, którym to powiedziałem - powiedział Tom.

 

 

Zobacz: Tom Cruise w żałobie. Zmarła jego matka


Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: