ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Ucho prezesa 13 - Grzegorz Schetyna paktuje z prezesem przeciwko Tuskowi

Ucho prezesa 13 - Grzegorz Schetyna paktuje z prezesem przeciwko Tuskowi

24.04.2017, godz. 08:10
Ucho prezesa - Grzegorz (Schetyna)
foto: Showmax/materiały prasowe

Ucho prezesa 13 na YouTube pojawi się dopiero 24 kwietnia. Tymczasem już dzisiaj można obejrzeć nowy odcinek na płatnym serwisie Showmax.com. Kto tym razem odwiedzi prezesa? Z propozycją współpracy wyjdzie sam Grzegorz (Schetyna)

Ucho prezesa 13 dostępny już na Showmax.com. Tym razem do gabinetu prezesa przyjdą Grzegorz (Schetyna) i Ryszard (Petru). Ucho prezesa z tytułem "Histeria totalnej opozycji" zapowiada się na prawdę dobrze. Aktor, który wcielił się w rolę (Schetyny) zagrał wyśmienicie. Tomasz Sapryk, bo o nim tutaj mowa, doskonale naśladował przywódcę Platformy Obywatelskiej.

Ucho prezesa 13 - recenzja

W odcinku pt. "Histeria totalnej opozycji" usłyszymy wiele żartów i trafnych obserwacji politycznej rzeczywistości. Pod drzwiami gabinetu prezesa Ryszard (Petru) pomyli prezydenta z.... aktorem Romanem Kłosowskim, który w "Czterdziestolatku" zagrał Maliniaka. Tymczasem Grzegorz (Schetyna) wyśmieje wszystkie najsłynniejsze wpadki Ryszarda (Petru).

- Gdzie Rysiek, jaki Rysiek. Przecież on wam tylko wstyd przyniesie. Przecież to on powiedział, że głowa psuje się od góry, że sejm był głuchy a przecież był niemy. Przecież to on obchodzi święto sześciu króli - stwierdzi Schetyna. - Przecież on jest niepoważny. Wszystko mu się myli. On myśli, że Mussolini to skuter

ZOBACZ: Aktorka z Klanu wystąpi w Uchu prezesa. Straci pracę?

Ryszard (Petru) nie będzie dłużny Grzegorzowi.

- To pastuch jaki. Ale gada na mnie, bo się mnie boi. Bo wie, że to jest siła. On jest skończony, pan z nim nie gada. Jego trzymają tylko po to, żeby grzał miejsce Donaldowi. Żeby tamten na zimnym nie siadał, bo od tego można wilka nosić razy kilka. A jak pan mi pomoże, to go razem posuniemy - złoży swoją ofertę Ryszard. Co z tego wyjdzie?

Obrazu "Histerii totalnej opozycji" dopełni Władysław (Kosiniak-Kamysz), Paweł (Kukiz) oraz Piotr Liroy-Marzec. "Dom wariatów w komplecie" - podsumuje pani Basia.

Ucho prezesa 13 za darmo  na YouTube pojawi się w najbliższy poniedziałek 24 kwietnia 2017.

ZOBACZ: Kiedy koniec Ucha Prezesa? Do końca serii zostały tylko 2. odcinki?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: