ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Ucho prezesa 9 ZA DARMO na YouTube już dziś! Beata Szydło z mężem u prezesa

Ucho prezesa 9 ZA DARMO na YouTube już dziś! Beata Szydło z mężem u prezesa

20.03.2017, godz. 08:30
Ucho prezesa 9
foto: PrintScreen YouTube

Ucho prezesa 9 za DARMO na YouTube już od dzisiaj. Kto odwiedzi prezesa? Tym razem pod gabinetem spotkamy samą panią premier z mężem Edwardem. To właśnie ta para zapewnia najwięcej rozrywki w Uchu prezesa 9

Ucho prezesa 9 za darmo na YouTube można obejrzeć od 20 marca 2017 roku. Tym razem prezes próbuje rozwiązać problem pani premier. W rolę Beaty wcieliła się Agnieszka Pilaszewska. Bardzo łatwo odgadnąć, że serialowa Beata to wyobrażenie Beaty Szydło. Pod drzwiami prezesa nie będzie sama. Towarzyszyć jej będzie wierny mąż - Edward. W Uchu prezesa 9 to właśnie oni dostarczają największej rozrywki. Beata bezlitośnie ruga Edwarda, który otrzymuje m.in. polecenie... umycia okien. Niestety relacje panujące w domu ciężko jest przenieść na arenę polityczną. W Uchu prezesa Beata (Szydło) drży przed "ministrem wojny", któremu zawsze biją werble, Antoniemu (Macierewiczowi).

Ucho prezesa 9: Prezes ruga panią premier

Bezradność Beaty wobec "ministra wojny" zauważa wszystkowiedzący prezes. Premier otrzymuje polecenie okiełznania Antoniego (Macierewicza). Ten jednak, zasłużył sobie na porównanie do łypiącego znad wody krokodyla, gdyż zaskakuje nawet samego prezesa. W Uchu prezesa 9 znajdziemy nawiązanie do wypadku Macierewicza w Lubiczu Dolnym. W serialu Antoni (Macierewicz) podkreśla, że nie był to wypadek, a jedynie obtarcie.

- To się szybko wyjaśni. Osobiście powołałem specjalną komisję, na czele której stoję ja i mój kierowca. Jeśli uznamy, że jesteśmy winni, postawimy sobie zarzuty - tłumaczy sprawę wypadku Antoni (Macierewicz) i dodaje - Wstępne wyniki śledztwa dowodzą, że warunki jazdy nie dostosowały się do naszej prędkości.

Z "ministrem wojny" pod drzwi prezesa przychodzi wierny mu Misio. I tu również znajdziemy odwołanie do wydarzeń z ostatnich miesięcy. Otóż Misio pod gabinetem pląsa w rytm klubowej muzyki wprost z białostockich klubów. Czy Beacie (Szydło) uda się utemperować zachowanie Antoniego (Macierewicza). O tym najlepiej przekonać się na własne oczy. Nagranie Ucha prezesa 9 umieszczamy poniżej tego artykułu.

ZOBACZ: Zaskakujące słowa Kaczyńskiego o Misiewiczu. Tego nikt się nie spodziewał!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: