ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Violetta w Polsce 2017 - ceny biletów! Przedsprzedaż rusza 14 października

Violetta w Polsce 2017 - ceny biletów! Przedsprzedaż rusza 14 października

14.10.2016, godz. 10:36
Violetta w Polsce
foto: materiały prasowe

Bilety na koncert Violetty w Polsce - ich sprzedaż rusza już 14 października 2016 roku. Violetta wystąpi aż w trzech polskich miastach: Krakowie, Łodzi, Gdańsku. Sprawdź ceny biletów na koncert Tini Stoessel!

Violetta w Polsce wystąpi wiosną 2017 roku. Sprzedaż biletów na wszystkie trzy koncerty Martiny Stoessel rusza w piątek 14 października 2016 roku o godznie 12:00. Bilety na koncert Violetty w Polsce można kupić online na stronie livenation.pl. Przypomnijmy, że serialowa gwiazda wystąpi w trzech polskich miastach: Łodzi (3 kwietnia), Gdańsku (5 kwietnia) oraz w Krakowie (6 kwietnia). Ceny biletów na koncert Violetty w Polsce wyglądają następująco: Pakiet VIP to koszt od 518 złotych do 2219 złotych; pozostałe bilety w cenie od 149 złotych do 349 złotych.

Violetta, czyli Martina Stoessel, w Polsce wystąpi w ramach europejskiej trasy TINI - GOT ME STARTED. Podczas tego występu fani będą mieli okazję zobaczyć, jak Tini wykonuje utwory ze swojego debiutanckiego albumu, a także z soundtracku do filmu i serialu Violetta, od którego zaczęła się jej kariera. Każdy koncert Violetty to wielkie show.

ZOBACZ: Tini: nowe życie Violetty - sprawdź zwiastun tuż przed premierą filmu z Martiną Stoessel

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: