ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Warto przeczytać- nowości książkowe

Warto przeczytać- nowości książkowe

21.04.2017, godz. 05:00
książki
foto: Pixabay.com

SE poleca nowości książkowe:

 

Miasto w mroku

Dawno krytycy i czytelnicy nie byli tak jednomyślni w ocenach. "Miasto w ogniu" uznawane jest za jedną z najważniejszych powieści amerykańskich XXI w.

13 lipca 1977 r. Nowy Jork pogrąża się w mroku, życie każdego z bohaterów nieodwracalnie się zmieni. Kim oni są? To William Hamilton-Sweeney, dziedzic jednej z największych amerykańskich fortun. Mercer i Keith, mężczyźni, którzy ich kochają. Charlie i Samantha, zbuntowane nastolatki z przedmieść. Ogarnięty obsesją reporter i detektyw pragnący dowiedzieć się, co każdy z nich ma wspólnego z postrzeleniem Samanthy w Central Parku.

Wspaniała książka.

Garth Risk Hallberg, Miasto w ogniu, Wyd. Znak

 

Jedz zdrowo

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że zdrowe życie to także dobre diety. Jedną z nich jest dieta alkaliczna. Na czym polega? To taki sposób odżywiania się, który sprawia, że w organizmie zachowana jest równowaga kwasowo-zasadowa. Poradnik "Alkaliczne gotowanie..." podzielony jest na dwie części. W pierwszej w krótkich rozdziałach autorki wyjaśniają, na czym polega dieta, radzą, jak zmotywować się do zmiany żywieniowych nawyków. Większą część książki zapełnia natomiast niemal 90 przepisów na tanie i smaczne dania, z których przygotowaniem poradzi sobie nawet początkujący kucharz. Beata Sokołowska i Edyta Skorupska, "Alkaliczne gotowanie przy zielonym stole", Wyd. Muza

em

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: