ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Wielka Gala 25 lat Disco Polo. Kto wystąpi? Bilety

Wielka Gala 25 lat Disco Polo. Kto wystąpi? Bilety

24.02.2017, godz. 12:08
DISCO POLO.
foto: Super Express

"Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo” już 25 czerwca w Warszawie. Wyjątkowa gala disco polo obędzie się na Stadionie Polonii w Warszawie i będzie wielkim świętem polskiej muzyki tanecznej „Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo”. Na scenie wystąpią największe gwiazdy disco polo: m.in. Zenek Martyniuk i zespół Akcent, Boys z Marcinem Millerem, Weekend z Radkiem Liszewskim, Classic, Bayer Full, After Party, Top One, Shazza, MIG.

Podczas "Jubileuszowej Gali 25 lat Disco Polo” usłyszymy zarówno legendarne przeboje disco polo z lat 90-tych, jak i najnowsze hity oraz przeboje. W nowoczesnej oprawie wielkiego muzycznego show będziemy się bawić się w rytm utworów niezmiennie kochanych przez Polaków. Na scenie pojawią się gwiazdy muzyki disco polo, takie jak: Zenek Martyniuk, zespół MIG, Weekend i After Party. Już od 25 lat nie ma w Polsce zabawy, dyskoteki, wesela czy innej imprezy rodzinnej, podczas której nie pojawiłyby się piosenki disco polo! To muzyka, która daje nam radość, wyzwala pozytywne emocje i na którą żywiołowo reagujemy. Wszystkie te wrażenia oraz wiele niespodzianek gwarantujemy uczestnikom „Jubileuszowej Gali 25 lat Disco Polo”.

Organizatorem koncertu jest Grupa ZPR Media, do której należą m.in. największa telewizja muzyczna w Polsce POLO TV oraz najpopularniejsza stacja ponadregionalna Radio VOX FM. Za produkcję koncertu odpowiada Promotor United Entertainment. Przedsprzedaż biletów w promocyjnych cenach rozpoczęła się już 14.02.2017 i jest wsparta szeroką kampanią z udziałem wszystkich kluczowych mediów Grupy ZPR Media (m.in. „Super Express”, POLO TV, NOWA TV, 8TV, Vox Music TV, Radio VOX FM, Radio WAWA, Radio ESKA, Poradnikzdrowie.pl, Muratordom.pl, eskaGO).

Bilety do nabycia na www.eBilet.pl (www.ebilet.pl/muzyka/disco-polo/gala-disco-polo/) i www.twojbilet24.pl (www.twojbilet24.pl/pl-wydarzenie/46). Pula biletów w przedsprzedaży jest ograniczona.

Zobacz: Jorrgus w Tajlandii jadł robaki [ZDJĘCIA]

Źródło: Michał Migała
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: